Liliana Kozłowska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Koluszki
Będzelin
Żakowice
Różyca
Kaletnik
Katarzynów
Stefanów
Stare Koluszki

Liliana Kozłowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Liliana Kozłowska

O mnie

Nazywam się Lila i jestem absolwentką I LO im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, klasy o profilu matematyczno-geograficznym.Oferuję korepetycje z matematyki na poziomie szkoły podstawowej oraz z zakresu matury na poziomie podstawowym.

Przygotowuję do kartkówek i sprawdzianów, tłumaczę bieżące tematy zajęć, a także pomagam w nadrobieniu zaległości.

W razie potrzeby zapewniam dodatkowe materiały do ćwiczeń.Podsumowując, robię wszystko, aby nauka matematyki przebiegała bezstresowo, a wizja klasówki nie spędzała snu z powiek :)Dojeżdżam do ucznia, jak i udzielam korpetycji online.W przypadku pytań, zachęcam do kontaktu:

Tel.: 722 169 456

Mail: lilianakoz@o2.pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 06.2018
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2020 - aktualnie
Lilianakozlowska.pl
Własna działalność fotograficzna.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Pani Liliana świetnie przygotowała mnie do egzaminu 8 klasisty. Dzięki jej pomocy bez problemu dostałam się do wymarzonego liceum, choć matematyka nigdy nie była moją mocną stroną. korepetycje z Panią Lilą i jej techniki tłumaczenia trudnych zagadnień mogę polecić każdemu!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Dziękujemy za wspólne przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Pani Lila świetnie tłumaczy, specjalnie dla mnie robiła notatki i pokazywała dodatkowe zadania. Mam już wyniki rekrutacji więc dodaję opinię. Dziękuję

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
12 maja 2020

Lekcje z Lilą są świetne, zarówno na żywo jak i online, naprawdę widzę postępy. Będę pisał w tym roku rozszerzoną matematykę i liczę na dobry wynik mimo że zacząłem przygotowania dopiero kilka tygodni temu. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Kontakt do korepetytorki dostała córka z polecenia od koleżanki z klasy. Już pierwsze dwie godziny korepetycji były owocne. Potrzebowałyśmy pomocy na klasówkę i trochę ogólnego uzupełnienia wiedzy z poprzednich lat. Lila ma świetny kontakt z uczniem i prawdziwy dar przekazywania wiedzy w przystępny sposób. Ze względu na koronawirus korzystamy ze Skype'a. Do matury jeszcze rok, ale córka musi zdawać rozszerzenie więc nie może pozwolić sobie na przerwę. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i szczerze polecamy Lilę innym.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Lila bardzo dobrze przygotowala mnie do sprawdzianu z matematyki ktory chcialam poprostu za liczyc a dostalam dobry jako ocene. Wspaniala atmosfera, indywidualne podejscie do ucznia oraz mobilnosc jest duzym pozytywem. Polecam Lile bardzo cieplo. To jest osoba o duzej cierpliwosci oraz pozytywnym nastawieniu na swiat.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Lila świetnie prowadzi korepetycje, matematyka wreszcie nie jest dla mnie uciążliwa, a nawet bywa przyjemna! Bardzo dobrze planuje nasze zajęcia i chyba jeszcze nie zdarzyło nam się nie wyrobić z jakimś zagadnieniem, mimo, że zdarza jej się spóźnić :D zawsze przygotowuje odpowiednie materiały do ćwiczeń, mimo, że prowadzi korepetycje dla wielu osób na różnych poziomach - tym bardziej doceniam jej zaangażowanie i organizację. Z czystym sercem polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
28 lutego 2020

Lila bardzo profesjonalnie podchodzi do korepetycji i świetnie tłumaczy niezrozumiałe dla mnie zagadnienia, przez które nie radziłam sobie na lekcjach. Do tego wprowadza miłą atmosferę, jest cierpliwa i z czystym sumieniem polecam każdemu kto potrzebuje pomocy. Jedynym minusem jest to że czasem zdarza jej się spóźnić, ale wobec tych wszystkich zalet, warto czasem poczekać minutke czy dwie!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Korepetyterka świetnie tłumaczy i ma bardzo dobry kontakt z moją córką. Już nie martwię się o test ósmoklasisty mojej Dorotki. Ponadto jak na tak dobrze prowadzone korepetycje cena jest bardzo przystępna. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2020

Bardzo sympatyczna studentka! Ze wspaniałym podejściem do dzieci. Moja córka ma 10 lat i matematyka zawsze stanowiła dla niej wyzwanie. Po kilku lekcjach córka chętniej rozwiązuje zadania a lekcje w szkole nie są już tak stresujące! Bardzo polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2020

Lila bardzo pomogła mi przygotować się do matury, mimo moich pokaźnych zaległości udało się wyjść na prostą - potrafi stworzyć naprawdę dobrą atmosferę do nauki, polecam :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2020

Zajęcia z Lilą są świetne. Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia z zakresu maturalnego. Już po kilku pierwszych spotkaniach moje oceny poszybowały w górę razem z nastrojem. Czuję się spokojniejsza i coraz lepiej przygotowana. Lepszego korepetytora nie mogłam sobie wymarzyć, dzięki niej obcowanie z matematyką stało się wesołą przygodą, a nie drogą przez mękę.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

Lila w przystępny sposób wytłumaczyła mi wszystkie trudne dla mnie zagadnienia. Dodatkowo lekcja odbyła się w wyjątkowo przyjaznej atmosferze.
Korepetycje polecam każdemu. Lila dopiero zaczyna swoją przygodę z udzieleniem lekcji, ale w ogóle tego nie czuć!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2019

Zajęcia z Lilą były strzałem w dziesiątkę! Matematyka stała się o wiele bardziej zrozumiała. W sposób cierpliwy i przystępny wytłumaczyła mi materiał z zakresu liceum i pomogła nadrobić zaległości. Bardzo duże zaangażowanie w prowadzone zajęcia, a co najważniejsze skuteczne, w sympatycznej i wesołej atmosferze. W 100% polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.