Justyna Mikrut

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Chorzów
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 45 min

Justyna Mikrut

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie.

Zapraszam na lekcje gry na perkusji - zarówno młodszych jak i starszych pasjonatów muzyki. Początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych. Oferuję indywidualne podejście oraz spersonalizowane materiały dostosowane do poziomu zaawansowania i zainteresowań.

Jestem studentką Akademii Muzycznej w Katowicach oraz absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Chorzowie. Udzielam się w różnorodnych projektach muzycznych, występuję w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Posiadam doświadczenie sceniczne oraz wieloletnie doświadczenie EDUKACYJNE .

Posiadam własną salkę z profesjonalnym sprzętem perkusyjnym i sprzętem audio, który pozwala na sprawne i skuteczne prowadzenie zajęć.

CHORZÓW, KATOWICE - okolice.

Oferuję:
1)Lekcje w Chorzowie.
2)Lekcje online.
3)Dojazd do ucznia

50zł - 45 minut
60zł - 60 minut

Bardzo chętnie udzielę wszystkich potrzebnych informacji telefonicznie - 669327832.

Pozdrawiam!
Justyna Mikrut 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Akademia Muzyczna w Katowicach
Instrumentalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo duże doświadczenie, duży profesjonalizm pod każdym względem zarówno dydaktycznym jaki i muzycznym. Indywidualne podejście do każdego w zależności od potrzeb i oczekiwań ucznia. Pełne zaangażowanie i miła nie nerwowa atmosfera. Sprzętowo sala bardzo dobrze przygotowana i zaopatrzona w odpowiedni sprzęt. Wszystko to sprawia że nauka nie męczy, a cieszy i efekty widać już paru spotkaniach. Osobiście po roku bezproduktywnej nauki na swoją rękę mogę powiedzieć że był to rok stracony. Po rozpoczęciu lekcji z gry mój sposób grania i rozumienia instrumentu całkowicie się zmienił. W końcu cieszę się grą i widzę postęp. Polecam!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Bardzo polecam! Często zdarza się, że ktoś sam jest świetnym muzykiem, ale nie ma talentu pedagogicznego - Justyna zdecydowanie ma jedno i drugie. Zajęcia są profesjonalne pod każdym względem (sprzet, instrumenty, kompetencje nauczyciela), przemyślane i dopasowanie idealnie do potrzeb ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.