Opis ogłoszenia
Cześć!
Nazywam się Hubert Wodziak, mam 24 lata. Jestem absolwentem Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Władysława Szpilmana.
W szkole muzycznej moim wiodącym instrumentem był fortepian, a po jej ukończeniu zafascynowała mnie gra na gitarze. Myślę, że śmiało mogę określić się mianem pasjonata muzyki. Większość czasu wolnego poświęcam właśnie jej. Posiadam także pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu gry na instrumentach. Od 2020 roku miałem okazję uczyć ludzi w różnym wieku, na zróżnicowanym poziomie i z rozmaitymi celami rozwoju. Przez ten czas zyskałem doświadczenie nie tylko w metodologii nauczania, ale także w indywidualnym podejściu do ucznia.
Na naszych zajęciach oprócz samej gry, chciałbym pokazać Ci muzykę jako sposób wyrażania emocji, spędzania czasu, ale także jako aktywność wspomagająca koncentrację.
Nauczę Cię gry na pianinie, keyboardzie, gitarze klasycznej i elektrycznej. Oprócz tego mogę pokazać Ci teorię muzyki (zapis nutowy, podstawy improwizacji itp) oraz wyćwiczyć Twój zmysł słuchu. Jeśli chcesz nauczyć się jakiejś piosenki - nie ma problemu. Program naszych zajęć zależy od Twoich potrzeb i życzeń. Wiek i umiejętności nie mają znaczenia - nigdy nie jest za późno na naukę.
Lekcje prowadzę w domu lub dojeżdżam do ucznia, ale jestem też otwarty na lekcje online (najczęściej teoria, jako uzupełnienie zajęć praktycznych). Warunkiem rozpoczęcia nauki nie jest posiadanie własnego instrumentu - oferuję korzystanie z mojego.
Długość, forma i miejsce lekcji są do uzgodnienia.
Zapraszam do kontaktu!
Numer telefonu: 734 466 069
Do zobaczenia!
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Adres zajęć
Wilenska , 41/7
94-016 Łódź
NIP: 7272858232
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.


Wyślij wiadomość