Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Bydgoszcz (Szwederowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Wiodący i doświadczony nauczyciel renomowanej bydgoskiej szkoły językowej Lingua Pro (direct speech method) udziela lekcji angielskiego z dojazdem do studenta w Bydgoszczy oraz online. Pierwsza lekcja gatis. Materiały w cenie kursu. 20 lat doświadczenia z Anglii (Uniwersytet, praca w zarządzaniu). Dorośli, młodzież, dzieci.Uczę praktycznej rozmowy, a zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb.Obecnie uczę ponad 50 studentów, na wszystkich poziomach nauczania.Skuteczność i luźna atmosfera gwarantowana. Zapraszam na DARMOWĄ lekcje próbną.Uczę systemem metody bezpośredniej, gdzie gramatyka i mówienie połączone są w jedną całość.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 05.2012
London Metropolitan University
Licencjat
Furniture and Product Design
Kursy i szkolenia
08.2019
CAE
Doświadczenie
06.2022 - aktualnie
Lingua Pro

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.