Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Poznań
Szczecin
Koszalin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

TYLKO ONLINE 
Kontakt jedynie telefoniczny (nie odczytuje wiadomości na portalu).Proszę o telefony w tygodniu od 9 do godziny 22, w weekendy od 12.

Udzielę korepetycji z języka polskiego. Mogę pomóc jednorazowo lub systematycznie przygotowywać do zdania egzaminu maturalnego i ósmoklasisty. Ukończyłam liceum o profilu humanistyczno-teatralnym z wysokimi wynikami maturalnymi z języka polskiego na obu poziomach, przygotowywałam maturzystów, którzy również mogą pochwalić się wysokimi wynikami, a obecnie studiuję pedagogikę resocjalizacyjną na poznańskim Uniwersytecie Adama Mickiewicza i przyotowuję się do oborny pracy dyplomowej.
Sprawdzę również prace pisemne, omówię lub poprawię i napiszę treściwy komentarz ze wskazówkami. 
Zapraszam do współpracy :) 
 Jeżeli odrzucę połączenie, prawdopodobnie nie mogę rozmawiać, proszę o zostawienie mi wiadomości SMS, żebym wiedziała, że kontaktują się Państwo w sprawie korepetycji i oddzwonię jak tylko będę mogła.
 

 

Pozdrawiam. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Licencjat
pedagogika spec. resocjaliacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2022

Świetne korepetycje, prowadzone w przyjemnej atmosferze. Matura zdana na 90%. Serdecznie polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Ogólnie bardzo polecam osobą które mają jakieś problemy z polskim ponieważ przed korepetycjami na próbnych egzaminach miałem poniżej 20% natomiast po korepetycjach miałem coś około 40-50% więc bardzo dziękuję za udzielone korepetycje założę się że bez nich była by masakra wielka pomoc doceniam i jeszcze raz dziękuję

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Serdecznie dziękuję Pani Dominice za ogrom zaangażowania na lekcjach z moim synem Damianem (lekcje zdalne przygotowujace do egzaminu 8-klasisty). Przypadek awersji do języka polskiego został poskromiony i zażegnany. Pani Dominice udalo się wszczepić zaangażowanie do nauki przedmiotu i rozwiązać przyslowiowy język, co pomogło synowi uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Dodam, że ciepły głos oraz podejście i pomysły na korepetycje zrobiły swoje. Wspaniały i miły kontakt również z rodzicem.

Dominika

Dziękuje! <3

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Świetne zajęcia jak i sama osoba, potrafi przekazać wiedzę w właściwy sposób. Zajęcia prowadzone ciekawie, z pasją i zaangażowaniem.
Polecam każdemu.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Mega rzeczowa pomoc od mega sympatycznej osoby, która pomogła mi ogarnąć na szybko przygotowanie do kilku nieubłaganie zbliżających się kartkówek.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.