Helena Orłowska

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie dużych i małych, początkujących i zaawansowanych na lekcje nauki gry na dwóch instrumentach: gitara i wokal (jeden wybrany lub oba). :)GITARA! WOKAL! Zarówno od podstaw, jak i od różnych stopni zaawansowania. TANIO I PROFESJONALNIE! ZAPRASZAM :)Gra rozrywkowa i klasyczna wraz z nauką teorii nut
.………………………………………….   

KROTKI OPIS (dłuższej współpracy) DLA TYCH, KTÓRZY CENIĄ SOBIE SZYBKOŚĆ I WYGODĘ:
Zajęcia dotyczą nauki gry na gitarze lub emisji głosu. Zakres: polepszenie słuchu, improwizacji muzycznej, rytmiki, nauki nut, akordów oraz wielu innych zakamarków muzyki, które możnaby długo wypisywać a opis miał być krótki. :)Posiadam wiedzę i doświadczenie. Sama tworzę materiały, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb Ucznia. Po prostu zapraszam, sprawdź mnie. :)Możliwa nauka przez skype. :)

[*DŁUŻSZY OPIS DLA CIEKAWSKICH:
*] Nikt z Nas nie lubi przepłacać , tracić czas na bezsensowne i mało wydajne zajęcia. Za to każdy pragnie zapłacić mało i wiele się nauczyć.Profesjonalną styczność z muzyką mam od 13-nastu lat. Moją przygodę z tą dziedziną sztuki i nauki rozpoczął instrument, jakim jest właśnie gitara klasyczna. Równolegle z nauką wokalu w Szkole Muzycznej, która trwała do 2013r. Mam dużą wiedzę i doświadczenie w kwestii pracy z Naszymi Pociechami. :) Udzielam prywatnych lekcji od 9 lat. Moi Uczniowie czynią niesamowite postępy w bardzo krótkim czasie chłonąc radość i zamiłowanie do instrumentu. Uczyłam już różne Uciechy, które pokochały muzykę przy współpracy ze mną. Nie jest to swoista reklama, a sama prawda, którą podpiera radość Rodziców Pociech z Ich muzycznych postępów.

_Powinni Państwo/powinieneś wiedzieć,iż styczność z muzyką wzbogaca nie tylko Twoje wewnętrzne JA, a rozwija Twoją umiejętność skupienia się, jak i Twoją wyobraźnię. Muzyka jest idealną pożywką do rozwoju umysłu.

_ Oferuję grę na gitarze klasycznej począwszy od podstaw nut do ich zaawansowania, oraz oczywiście umiejętność gry akordów. Lekcje poprawy słuchu, jak i kształcenie emisji głosu! Ponadto pobudzam szare komórki do myślenia i tworzenia własnych kompozycji i aranżacji muzycznych, JUŻ DLA NAJMŁODSZYCH! Zapewniając w ten sposób dobrą zabawę ,jak i przyjemność w nauce. NIE PRZEPŁACAJ! Inwestuj w rozwój swojego Dziecka/Siebie.

Koszt jednej lekcji godziny zegarowej wynosi 40zł - 50zł. Stawiam na kreatywność, a nie bezsensowne regułki! Serdecznie zapraszam. Czekam właśnie na Państwa /Twój telefon! :)

Wielokrotnie już słyszałam historię od swoich Uczniów o poprzednich Nauczycielach, iż zajęcia polegały na pokazaniu paru akordów i nagle nauczyciel przestawał przychodzić. Ja tak nie prowadzę zajęć, posiadam ogromną wiedzę i doświadczenie. Sama tworzę materiały, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb Ucznia. Po prostu zapraszam, sprawdź mnie. :) Helena Orłowska

OFERTA DLA GRUP:
Jeśli Twoi znajomi również chcieliby nauczyć się grać na gitarze/ Jeśli woleliby Państwo, aby Państwa Pociecha uczyła się w grupie znajomych rówieśników - można zgłosić się na takie "łączone" zajęcia. :) 
Grupowe zajęcia z dwójką Uczniów: 35zł za osobę.
Grupowe zajęca z trójką Uczniów: 30zł za osobę.
Takich cen nie znajdziesz/ nie znajdą Państwo nigdzie. Ponadto, grupowe zajęcia sprzyjają szybszej nauce! :)
Zapraszam serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2013
Szkoła Muzyczna
10.2014 - 09.2019
Uniwersytet Jagielloński
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.