Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Grodzisk Mazowiecki
Międzyborów
Książenice
Milanówek
Jaktorów
Podkowa Leśna
Warszawa (Cala)
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski20 - 60 / 60 min

Honia

Opis ogłoszenia

Mgr filologii angielskiej i metodyk nauczania języka angielskiego chętnie i z zaangażowaniem pomoże w nauce języka, uczę przez zabawę dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodsze dzieci w żłobku. Praca jest moją pasją, daje mi dużo satysfakcji, radości i spełnienia zawodowego.
Dzieci w wieku przedszkolnym uczę przez piosenki, gry, zabawy ruchowe. Motywuję dzieci do brania czynnego udziału w zabawie w języku angielskiem. Stosuję różne metody i techniki, m.in. nagrody aby zachęcić do aktywnego udziału w zajęciach.
Lekcje online prowadzę w sposób dostosowany do ucznia, w formie zabaw, gier językowych. Na platformie zoom czy webex uczeń widzi mnie a ja ucznia. Dodatkowo uczeń widzi obrazki, słowa, zdania, gry itp. których chcę nauczyć
Dzieci w wieku wczesnoszkolnym uczę w zależności od indywidualnej potrzeby dziecka, poprzez piosenki, zabawy, gry, książki, konwersacje. Stosuję metodę 3 P (presentation, practice, production).
Dzieci w starszym wieku uczę w zależności od indywidualnych potrzeb każdego uczestika kursu: stosując gry i zabawy językowe, książki, piosenki, konwersacje, dramę. Na każdym etapie stosuję metodę 3 P (presentation- wprowadzenie nowych słówek, gramatyki, practice- poprzez wielokrotne ćwiczenia, zadania utrwalamy co zostało wprowadzone w pierwszym etapie, production- uczniowie aktywnie wykorzystują w mowie i na piśmie wszystko to co poznali na poprzednich dwóch etapach).
Zajęcia prowadzę w małych grupach lub indywidualnie, co sprzyja nauce języka. Stwarzam naturalne warunki do przyswajania wiedzy tak jak się to odbywa w nauce języka ojczystego.
Zapraszam serdecznie. tel 793607407

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Honia
w terenie
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 5291618798

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2013
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie
filologia angielska
05.2018 - 05.2020
Instytut studiów podyplomowych
Logopedia
Kursy i szkolenia
05.2007
FCE, BEC Higher, BEC Vantage
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.