HolaVarsovia

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
Online
Warszawa
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola Varsovia to szkoła językowa specjalizująca się w praktycznej i efektywnej nauce języka hiszpańskiego.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi związane z językiem hiszpańskim. Przeprowadzamy szkolenia językowe, kursy dla kadry kierowniczej, prowadzimy zebrania polsko-hiszpańskie, tłumaczymy konferencje, dokumenty, prezentacje oraz oferujemy nagrania głosu po hiszpańsku i wiele innych usług.

Chcemy Państwu zaproponować nowoczesną formę nauczania języka hiszpańskiego. Jest to nowy projekt zajęć grupowych online. Oferujemy możliwość nauki na każdym z możliwych poziomów (liczba miejsc bardzo ograniczona) przy niezwykle korzystnej cenie (35zł/h+Podatek)

Co nas wyróżnia?

Nasza kadra to dokładnie wybrani specjaliści w nauce języka. Posiadamy gruntowne wykształcenie w zakresie nauczania hiszpańskiego jako języka obcego oraz akredytację jako oficjalni egzaminatorzy DELE. Dbamy o każdy szczegół udzielanych lekcji aby zagwarantować najwyższą jakość nauczania, szybkie rezultaty i postępy naszych uczniów.

Jak nauczamy?

Nasz sposób na skuteczną naukę to metodyka ELE. Jest to specjalnie dobrany zbiór zasad nauczania hiszpańskiego jako języka obcego, który charakteryzuje się naciskiem na konwersację i aspekty pragmatyczne języka. Przygotowujemy ucznia do sprawnego posługiwania się językiem mówionym i pisanym, przyswajając gramatykę w sposób naturalny i intuicyjny.

 

Od czerwca otwieramy następujące grupy:

Grupa A0 (Madrid) - 2 wolne miejsca (dzień i godzina do ustalenia)

Grupa A1 (Barcelona) - 1 wolne miejsce

Grupa A2 (Santiago) - 2 wolne miejsca

Grupa B1 (Valencia) - 3 wolne miejsca

Grupa B2 (Subjuntivo) - 2 wolne miejsca

Grupa C1 (Varsovia) - 4 wolne miejsca

Grupa C2 (Master ELE). - (Skonsultuj cenę i wolne miejsca w wiadomości prywatnej).

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w niewielkim gronie i przez internet. Cena za godzinę wynosi 35zł (za wyjątkiem kursu C2 Master ELE, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania informacji na jego temat).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

HolaVarsovia
-
- -
NIP: 5661826277

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.