Mariusz Kucharczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

607 343 849. Zajęcia W ŁODZI oraz ONLINE

Od kilkunastu lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych.

Przygotowuję do matury, do egzaminów gimnazjalnych i innych.

Pomagam również w analizie matematycznej, bo wiem jakie problemy potrafi ona sprawiać zwłaszcza na pierwszych latach studiów.

Ukończyłem Wydział Fizyki i Chemii UŁ (kierunek fizyka i informatyka).

Korzystam z własnych materiałów lub z danych przez ucznia - zależnie od rodzaju korepetycji.

Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2005
Uniwersytet Łódzki
Licencjat Fizyczno-Informatyczny
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Łódzki
Informatyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Z czystym sumieniem polecam korepetycje z Panem Mariuszem. Kompetentny, rzeczowy, pozytywny, z super podejściem do młodzieży. Córka zadowolona i ja również. Kilka miesięcy przygotowań i świetny wynik z matury. Korepetytor na szóstkę.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Bardzo polecam korepetycję u Pana Mariusza . Córka miała lekcje z matematyki i fizyki zawsze w świetnej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem.Bardzo kompetentny nauczyciel, kontaktowy, dobrze tłumaczy ..Możliwe lekcje stacjonarne i on line.
Rewelacyjne efekty nauczania, matura z matematyki u humanistki zdana na 96%.
Bardzo dziękujemy Panie Mariuszu .

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Korepetycje u Pana Mariusza mogę polecić z czystym sumieniem. Dzięki niemu przerobienie materiału z fizyki na studiach, bez posiadania większej wiedzy z tego przedmiotu, ponieważ nie rozszerzałam fizyki w liceum, udało się bez najmniejszych problemów. Pan Mariusz w sposób bardzo klarowny tłumaczył wszystkie zagadnienia i pomimo ponaglającego nas czasu, przekładał wiele praw fizycznych na życie codzienne, abym mogła sobie je lepiej uzmysłowić. Na szczególną uwagę zasługuje także znajomość języka angielskiego, która była na naprawdę wysokim poziomie, w szczególności jeśli chodzi o techniczne nazewnictwo pojęć fizycznych. Dzięki Panu Mariuszowi udało mi się zaliczyć kolokwium i czego się nie spodziewałam, mieć najwyższy wynik na kierunku.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Bardzo polecam. W 6 godzin przerobiliśmy materiał z całego semestru co pozwoliło mi zdać egzamin. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, zagadnienia są przedstawiane w przystępny sposób.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
25 listopada 2018

Mimo chęci wystawienia opinii pozytywnej i również mojego pozytywnego nastawienia, niestety nie mogę tego zrobić będąc obiektywnym. Jadąc na zajęcia z drugiego końca miasta, miałam nadzieję że ktoś pomoże mi opanować materiał a przede wszystkim go zrozumieć. Nauczyciel nie potrafił wytłumaczyć mi moich ewentualnych błędów które miałam prawo popełnić przychodząc na zajęcia. Wręcz wyszłam z zajęć z jeszcze większym mętlikiem w głowie niż przyszłam i w dodatku jeszcze bardziej zestresowana. Wiedza , a umiejętność przekazywania wiedzy to dwie zupełnie rożne kwestie...Niestety pieniądze wyrzucone w błoto.

Mariusz Kucharczyk

Pani Blanka potrzebowała opanować pochodne funkcji na kolokwium, które było trzy dni później. Tyle że wcześniej nie miała z pochodnymi żadnej styczności. W liceum nie było, a na studiach na wykłady nie chodziła. Nie wiedziałem o tym przed lekcją.

Opanowanie pochodnych w dwie godziny jest możliwe dla studenta bardzo dobrego z analizy; takiego, który ma już solidne podstawy i umiejętności. Pani Blanka niestety nie miała. Myślę, że gdy uświadomiła sobie, jaki ogrom materiału przyjdzie jej przyswoić w tak krótkim czasie, poczuła rezygnację. I stąd ten mętlik w głowie (efekt Dunninga-Krugera).

Mogę jedynie mieć nadzieję, że Pani Blanka zdała w końcu to kolokwium w drugim czy trzecim terminie. I że nie były to pieniądze do końca wyrzucone w błoto, bo te podstawy, które zdążyłem jej wyłożyć, ostatecznie zaprocentowały.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Przez pół roku Pan Mariusz pomagał mi w przygotowaniach do rozszerzonej matury z fizyki. Dzięki zajęciom udało mi się uporządkować i utrwalić wiedzę z całego zakresu materiału, co poskutkowało bardzo dobrym wynikiem na egzaminie i otwartą furtką na większość kierunków na Politechnice Łódzkiej. Polecam wszystkim tego korepetytora :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2012

Polecam! Pan Mariusz w dokładny i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Dzięki tym zajęciom fizyka stała się przyjemnością. Naprawdę warto.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2012

Z czystym sumieniem polecam Pana Mariusza. Jest bardzo rzeczowy, konkretny i wywiązuje się w 100% z umówionych terminów oraz tematów. Współpraca z Panem Mariuszem to czysta przyjemność. Zresztą - oceny 4.5 oraz 5.0 na studiach mówią same za siebie :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 grudnia 2011

Przykro mi bardzo,ale muszę wystawić słabą notkę.Pan Mariusz ustalił termin,następnie go odwołał.Kolejne próby nawiązania kontaktu spełzły na niczym.

Mariusz Kucharczyk

To tylko po części prawda. Ustaliliśmy też inny termin, który z kolei odwołał pan Jacek, i to dopiero na pół godziny przed.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2011

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze, pan Mariusz jest cierpliwy i potrafi dobrze wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Szczerze polecam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2009

Pan Mariusz w bardzo przystępny i obrazowy sposób potrafi wytłumaczyć, zagadnienia z różnych partii materiału, nawet nie związanego z tematem lekcji. Miły i komunikatywny.

Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.