Mariusz Kucharczyk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Łódź

Opis ogłoszenia

607 343 849. Zajęcia W ŁODZI.

Od dziesięciu lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych.

Przygotowuję do matury, do egzaminów gimnazjalnych i innych.

Pomagam również w analizie matematycznej, bo wiem jakie problemy potrafi ona sprawiać zwłaszcza na pierwszych latach studiów.

Ukończyłem Wydział Fizyki i Chemii UŁ (kierunek fizyka i informatyka).

Korzystam z własnych materiałów lub z danych przez ucznia - zależnie od rodzaju korepetycji.

Zapraszam!

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2005
Uniwersytet Łódzki
Licencjat Fizyczno-Informatyczny
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Łódzki
Informatyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Bardzo polecam. W 6 godzin przerobiliśmy materiał z całego semestru co pozwoliło mi zdać egzamin. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, zagadnienia są przedstawiane w przystępny sposób.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
25 listopada 2018

Mimo chęci wystawienia opinii pozytywnej i również mojego pozytywnego nastawienia, niestety nie mogę tego zrobić będąc obiektywnym. Jadąc na zajęcia z drugiego końca miasta, miałam nadzieję że ktoś pomoże mi opanować materiał a przede wszystkim go zrozumieć. Nauczyciel nie potrafił wytłumaczyć mi moich ewentualnych błędów które miałam prawo popełnić przychodząc na zajęcia. Wręcz wyszłam z zajęć z jeszcze większym mętlikiem w głowie niż przyszłam i w dodatku jeszcze bardziej zestresowana. Wiedza , a umiejętność przekazywania wiedzy to dwie zupełnie rożne kwestie...Niestety pieniądze wyrzucone w błoto.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Przez pół roku Pan Mariusz pomagał mi w przygotowaniach do rozszerzonej matury z fizyki. Dzięki zajęciom udało mi się uporządkować i utrwalić wiedzę z całego zakresu materiału, co poskutkowało bardzo dobrym wynikiem na egzaminie i otwartą furtką na większość kierunków na Politechnice Łódzkiej. Polecam wszystkim tego korepetytora :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2012

Polecam! Pan Mariusz w dokładny i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Dzięki tym zajęciom fizyka stała się przyjemnością. Naprawdę warto.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2012

Z czystym sumieniem polecam Pana Mariusza. Jest bardzo rzeczowy, konkretny i wywiązuje się w 100% z umówionych terminów oraz tematów. Współpraca z Panem Mariuszem to czysta przyjemność. Zresztą - oceny 4.5 oraz 5.0 na studiach mówią same za siebie :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 grudnia 2011

Przykro mi bardzo,ale muszę wystawić słabą notkę.Pan Mariusz ustalił termin,następnie go odwołał.Kolejne próby nawiązania kontaktu spełzły na niczym.

Mariusz Kucharczyk

To tylko po części prawda. Ustaliliśmy też inny termin, który z kolei odwołał pan Jacek, i to dopiero na pół godziny przed.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2011

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze, pan Mariusz jest cierpliwy i potrafi dobrze wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Szczerze polecam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2009

Pan Mariusz w bardzo przystępny i obrazowy sposób potrafi wytłumaczyć, zagadnienia z różnych partii materiału, nawet nie związanego z tematem lekcji. Miły i komunikatywny.

Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.