Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

matematyka wyższa, w tym analiza matematyczna funkcji jednej i wielu zmiennych rzeczywistych oraz analiza matematyczna wektorowa i analiza zespolona, algebra liniowa, równania różniczkowe zwyczajne, równania różniczkowe cząstkowe

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 listopada 2021

Oszust !

Grzegorz

???
Portal pozwala każdemu zalogowanemu na portalu wystawić komentarz każdemu tutaj, o dowolnej treści, nie musząc niczego udowadniać.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.