Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język holenderski40 - 120 / 60 min

Helena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii

Opis ogłoszenia

Serdecznie Witamy i zapraszamy na konwersacje, korepetycje języka Niderlandzkiego / Holenderskiego dla początkujących i zaawansowanych!Praktyczne bez stresowe podejście. Korepetycje są dopasowane do indywidualnych potrzeb osoby uczącej się języka Niderlandzkiego. Zwracamy uwagę na odpowiednią wymowę, co w praktyce ułatwia komunikacje z Holendrami.

Korepetycje są idealne dla studenów, osób które chcą podjąć prace w tym języku, oraz w szybkim tempie pragną przełamać barier w mówieniu w języku obcym.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas usług, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. tel.729462167

You don´t speak Polish but want to learn Dutch? No Problem, get lessons in Dutch from an English speaker. Give us a call for more information!

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Bardzo polecam lekcje z p. Heleną. Bardzo profesjonalne podejście do lekcji, nauka bardzo sprawna i przyjemna. Nauczyłam się wielu rzeczy również o kulturze i obyczajach. Duży plus za prace na prawidłowa wymowa co dla mnie było zawsze największym problemem. Oprócz tego dla mnie to zawsze była przyjemność rozmawiać z tak kulturalna i mądra osobą. Pomimo ze aktualnie mam przerwę w nauce, to z pewnością wrócę, a także polecę p. Helenę każdej osobie zainteresowanej nauka niderlandzkiego.

avatar
Maryia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Uczę się u Pani Helen od kilku lat, jestem bardzo wdzięczna jej za spersonalizowane i profesjonalne podejście do nauczania i do ucznia. 2 moich dzieci korzystała z korepetycji u Pani Helen i w obydwu przypadkach było to przyjemnością! Dzieciom się podobało podejście które było dostosowane do wieku i możliwości. Nauka jest łatwa a zarazem na wysokim poziomie. Polecam skuteczną naukę języka holenderskiego u Pani Helen każdej osobie - dzieciom i dorosłym!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Polecam. U p. Heleny uczę się od 3 lat. Sporo pracuję i nie mam czasu uczyć się holenderskiego "na pełen etat" -- poświęcam nauce godzinę, dwie w tygodniu i mimo tego stosunkowo niewielkiego zaangażowania bardzo mi się poprawiła wymowa i zrozumienie języka - w zasadzie po tych trzech latach rozumiem wszystko z wyjątkiem kolokwializmów. Biorąc pod uwagę moje lenistwo to jest to niezły rezultat.

Dużym plusem dla mnie, jako osoby ciężko pracującej, jest to że lekcje są przyjemne, niestresujące i dostosowane do moich możliwości czasowych. Podejście jest spersonalizowane, i jak miałem ochotę poćwiczyć rozmówki związane z kupnem domu - bo to przerabialiśmy w życiu - to na tym się skupiliśmy.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Bardzo dobra, przemila a zarazem wymagajaca nauczycielka jezyka niderlandzkiego! Lekcje z nia to czysta przyjemnosc, a niderlandzki praktycznie sam wchodzi do glowy! Helena od poczatku naszych lekcji, zwraca uwage i uczy poprawnej wymowy, co uwazam za ogromny plus. Co wiecej, lekcje dostosowane sa do potrzeb oraz umiejetnosci ucznia. Polecam wszystkim, ktorzy chca nauczyc sie tego cudownego jezyka!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Helen jest bardzo dobrym, cierpliwym nauczycielem. Doskonale zna nie tylko język niderlandzki, ale również kulturę i obyczaje tego uroczego kraju, w którym przyszło mi żyć. Ma wiedzę, podejście, kulturę osobista, komunikatywność, poczucie humoru na pięć gwiazdek.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
20 kwietnia 2021

Zdecydowanie odradzam. Nie ze względu na sposób nauczania, który choć jest inny niż standardowe sposoby nauki języka, jest w porządku, ale ze względu na traktowanie. Jako, że nie miałam żadnego kontaktu z językiem ( żadnych zajęć dodatkowych) zdecydowałam się na zajęcia indywidualne. Po kilku miesiącach miłej współpracy zrezygnowałam z zajęć, ponieważ uruchomiono lektorat na studiach. O lektoracie, jak i o rezygnacji, poinformowałam niezwłocznie na następnym spotkaniu. Po trzech tygodniach otrzymałam wyjątkowo niemiłego maila, w którym otrzymałam reprymendę, jako że jestem nierzetelna i zarzucono mojej osobie brak zaufania. Cała sytuacja jest dla mnie niezrozumiała. Szanowne Biuro, aby uniknąć rozczarowań swoich uczniów, zalecam stworzenie regulaminu, w którym dokładnie określą Państwo zasady. Do momentu otrzymania E-Mail chwaliłam współpracę z Państwem i chętnie polecałam znajomym. Teraz- zdecydowanie odradzam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Bardzo dobre intensywne lekcje, nauczyłem sie dużo w krótkim czasie. Też ćwiczyliśmy rozmowy po Niderlandzku, to mi naprawde pomogło. Jesem bardzo zadowolony, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.