PROFE JOANNA Z HISZPANII

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online

PROFE JOANNA Z HISZPANII

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika PROFE JOANNA Z HISZPANII

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
09.2001
ESCUELA OFICIAL DE IDIOMAS DE ALICANTE
11.2001
BACHILLER Y COU CONVALIDADOS Y HOMOLOGADOS POR EL MINISTERIO DE EDUCACIÓN, CULTURA Y DEPORTE DE ESPAÑA
03.2023
ADMINISTRACIÓN Y GESTIÓN DE EMPRESA FP
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
TRADUCTORA E INTÉRPRETE DE POLACO-ESPAÑOL Y VICEVERSA
Jako tłumaczka uczestniczę w spotkaniach biznesowych, w podróżach, w wizytach, etc.. Współpracuję z agencjami nieruchomości, z prawnikami, jak i z lekarzami.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Ja i moja przyjaciółka Ewelina zaczęłyśmy lekcje online z Joasią w listopadzie zeszłego roku i jesteśmy bardzo zadowolone. Zajęcia są prowadzone w urozmaicony sposób i nie ma tu czasu na nudę.

Joasia dostosowuje lekcje do naszych możliwości. Jeśli czegoś ja lub Ewelina nie “kumamy”, Joanna stara się to wytłumaczyć w inny sposób i czeka cierpliwie aż zrozumiemy dobrze każdy temat i wtedy ciągniemy dalej. Nie traci nigdy czasu na tłumaczenie rzeczy które już rozumiemy lub nas nie interesują. Cieszymy się bardzo, że trafiłyśmy na taką nauczycielkę.

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Po 8 miesiącach nauki razem z panią Joanną, wyjechałem na oczekiwane i wymarzone 2 miesięczne wakacje do Hiszpanii i mogłem sprawdzić na własne oczy, ze mam duże umiejętności w zrozumieniu hiszpańskiego i w komunikacji z Hiszpanami. Dziekuję Ci Joanno! I do zobaczenia w krótce!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

Polecam naukę hiszpańskiego z Joanną! Jest nauczycielką moich córek od 2 lat i dzięki niej, pięknie już mówią po hiszpańsku. Cieszy mnie to ogromnie. Joanna jest solidną nauczycielką i zawsze jest przygotowana do zajęć. Moje córki ją uwielbiają! Nauka w miłej i bezstresowej atmosferze, jest bardzo ważna.. Lekcje z Joanną są zawsze punktualne i ciekawe.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Jestem osobą bardzo zajętą moją pracą i w dodatku mam czwórkę dzieci.

Od około dwóch lat, w pracy potrzebuję używać języka hiszpańskiego.

Zmusiło mnie to, mimo braku czasu, zapisać się do szkoły, na lekcje hiszpańskiego.

Jednak po roku poświecenia i chodzenia na zajęcia i uczenia się tylu zbędnych rzeczy, zdecydowałem się na korepetycje i wybrałem panią Joannę.

Był to wspaniały wybór i wielki krok do przodu, jako że już po kilku lekcjach zacząłem radzić sobie w pracy o wiele lepiej.

To mnie ostatecznie zniechęciło do szkoły i zachęciło do kontynuowania pracy nad hiszpańskim z Joanną.Gorąco polecam taką nauczycielkę

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2023

Pani Joanna obiecała, że lekcje nie bedą nudne i dotrzymała obietnicy!

W porównaniu z lekcjami w szkole, które są nudne i nużące, lekcje z Joanną są ciekawe i bardzo pomocne.

Bardzo mi pomogła w zadaniach domowych i w przygotowaniu się do egzaminów

avatar
Danusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2023

Joasia jest przemiłą osobą i bardzo efektywną nauczycielką.

Widać, że ma dużo doświadczenia z językiem hiszpańskim i uwielbia się nim dzielić. Jestem bardzo zadowolona, z moich osiągnięć. Nauczycielka w szkole bardzo mnie chwali.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.