Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Rzeszów
Warszawa
Kraków
Wrocław
Łódź

Sławek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Sławek

O mnie

KOREPETYCJE Z HISTORII oraz WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE NA WSZYSTKICH POZIOMACH!INDYWIDUALNIE I Z DOJAZDEM DO UCZNIA.1.Egzamin maturalny . Decydując się na współpracę, otrzymują Państwo gwarancję pełnego przygotowania do NOWEJ MATURY 2020, zgodnie z aktualną podstawą programową i procedurami.2. Nauka tworzenia wypracowań maturalnych - zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.3. Poprawa ocen, wsparcie bieżącej nauki, przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek i innych form weryfikacji wiedzy.4. Przygotowanie do udziału w olimpiadach i konkursach przedmiotowych z historii.Program jest indywidualnie i kompleksowo dostosowany do każdego ucznia.

Przygotowanie uczniów ze szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Przygotowanie do EGZAMINÓW 8 klasisty oraz MATURY na poziomie rozszerzonym.

Przygotowanie w sposób, który pozwala dostać się do najlepszych liceów i uczelni.

Korepetycje są prowadzone w pracowitej i sumiennej atmosferze.

Przygotowanie wedle schematu klucza odpowiedzi egzaminacyjnychSwoim uczniom zapewniam kompleksową naukę oraz wyposażenie w materiały edukacyjne ( podręczniki, repetytoria, mapy, prezentacje multimedialne oraz klucze do zadań maturalnych). Podczas wieloletniej pracy z uczniami, stworzyłem autorską metodę realizacji materiału maturalnego.Staram się dostosować zajęcia do indywidualnych potrzeb ucznia.Kontakt:

telefon: 792 927 264

Masz pytania- zapraszam do kontaktu!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Uniwersytet Rzeszowski
Nauczyciel mianowany
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2012 - aktualnie
Korepetytor
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel historii
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pana Sławka! Korzystam z nich już ok. 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Plusami zajęć są : dojazd do ucznia, rozwiązywanie wielu zadań maturalnych, odpytywanie na lekcjach i świetna atmosfera na zajęciach. Minusów brak. Pan Sławek bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia z wosu i historii. Dzięki tym zajęciom nie boję się o wyniki z matury, która już się zbliża. W skrócie mówiąc, najlepsze lekcje historii i wosu, w jakich bierze się udział z przyjemnością!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Pan Sławek już od września pomagał mi systematycznie przygotowywać się do matury z wiedzy o społeczeństwie. Pokazał mi sposoby na przyswajanie sobie jak największej ilości materiału w bardzo praktyczny sposób, między innymi poprzez rozwiązywanie arkuszy maturalnych i wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Co więcej, przed maturą udało nam się nie tylko przerobić wszystkie wymagane zagadnienia, ale nawet je powtórzyć i utrwalić. Na lekcjach Pan Sławek dodatkowo zawsze skłaniał mnie do samodzielnego myślenia, starał się pokazać, że to, czego się uczę ma przełożenie na życie codzienne. Bez wątpienia również doskonale orientuje się w programie zagadnień do matury, zna mnóstwo przykładów zadań i to głównie Panu Sławkowi zawdzięczam mój wysoki wyniki z rozszerzonego egzaminu z wiedzy o społeczeństwie, gdzie uzyskałam aż 89%.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Pan Sławek jest świetnym korepetytorem. Dokładnie tłumaczy aby zrozumieć sens zagadnień. Dzięki niemu zdałam maturę na bardzo wysokim poziomie. Do swojej pracy pochodzi bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem. Podzielił się ze mną niezliczoną ilością dodatkowych materiałów, które razem omówiliśmy, a niektóre z nich pojawiły się w maju na egzaminie, co było miłą niespodzianką. Polecam z całego serca!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Miałam zajęcia online, dostawałam prezentacje, mnóstwo zadań, które pomogły mi w przygotowaniu do matury. Bardzo bałam się wypracowania, z którego udało mi się uzyskać 10 na 12 - dziękuję!!! A całą maturę napisałam na 86%! Pan Sławomir potrafi świetnie przygotować ucznia do matury, a najważniejsze, że potrafi najtrudniejsze zagadnienia wyjaśnić w tak jasny i przystępny sposób, że stają się łatwe do zrozumienia. Dziękuję i polecam naukę z Panem Sławomirem.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Serdecznie polecam Pana Sławka jako korepetytora! Zaletami są zdecydowanie możliwość dojazdu od ucznia, duża dyspozycyjność, ogromna ilość materiałów i niezmiernie miła atmosfera panująca na zajęciach. Nie mam wątpliwości, że mój wysoki wynik z matury z WoSu i Historii zawdzięczam przede wszystkim tym korepetycjom. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam każdemu kto przygotowuje się do matury.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Chodzę od września na korepetycje i jestem bardzo zadowolona. Nie mam problemu ze sprawdzianami w szkole i robię mnóstwo zadań do matury. Gorąco polecam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Serdecznie polecam współpracę z Panem Sławomirem! Ogromna wiedza, uczciwy, rzetelny, terminowy. Bardzo sprawny kontakt i przede wszystkim w 100% profesjonalny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Szczerze polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Do matury zaczęłam się przygotowywać dopiero po próbnych maturach, gdy okazało się, że matura z historii wcale nie jest taka prosta jak się wydaje, wtedy ledwo zdałam rozszerzenie (32 %). W ciągu kilku miesięcy pracy z Panem Sławkiem udało się mi znacząco poprawić swoją wiedzę z historii, a przede wszystkim osiągnąć fenomenalny jak dla mnie wynik na maturze (78%). Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim ale to bez wyjątku wszystkim!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Pan Sławek pomógł mojej córce w poprawieniu ocen z historii. Wcześniej córka miała problemy z przyswojeniem materiału, ale dzięki systematycznym zajęciom udało się zdecydowanie poprawić oceny, a moja córka polubiła historię. Pan Sławek posiada olbrzymią wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty, logiczny sposób, a efekty nauki są szybko zauważalne. Gorąco polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Bardzo dziękuję Panu Sławkowi za to, że pomógł mi przygotować się do matury z historii i z wos-u. To świetny nauczyciel. To dzięki niemu udało mi się tak dobrze zdać maturę. Dziękuję za cierpliwość do mnie i świetne przygotowanie. Bardzo serdecznie polecam tego nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.