Agnieszka Martinez Lozano

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Wrocław
Siechnice
Radwanice
Groblice
Święta Katarzyna
Żerniki Wrocławskie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem z zakresu filologii hiszpańskiej  , od 17 lat pracuję jako wykładowca na filologii hiszpańskiej, przygotowując przyszłych nauczycieli i tłumaczy do zawodu, jestem również specjalistą od nowych technologii i ich wykorzystania w nauczaniu. Moje wieloletnie doświadczenie i obserwacja polskiego rynku pozwoliły mi na stworzenie szkoły  HISPANOTEKA , składającej się z 4-osobowego zespołu hispanistów skupiającego   najlepszych nauczycieli hiszpańskiego . Dzięki temu możemy się dostosować do Twoich potrzeb i ograniczeń czasowych.

Co nas wyróżnia?

  • pracujemy na własnych podręcznikach ! Masz dosyć długich i nudnych tekstów, uzupełniania luk czasownikami, wkuwania końcówek na pamięć? Z nami odkryjesz, że nauka może być ciekawa i przyjemna!
  • jesteśmy merytorycznie i praktycznie przygotowanym mini-zespołem - zajęcia prowadzą doświadczeni i przeszkoleni  doktorzy z zakresu filologii hiszpańskiej, iberyści, native speakerzy-filolodzy
  • mamy 100% 5-gwiazdkowych opinii na Google (patrz: Hispanoteka)
  • nasze zajęcia są ciekawe i interaktywne , wykorzystujemy najnowsze technologie w nauczaniu
  • zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia - Chcesz skupić się tylko na gramatyce? Chcesz poznać hiszpański ‘de la calle’? Czeka cię podróż służbowa do hiszpańskojęzycznego kraju? Wracasz do nauki po dłuższej przerwie? Kupiłeś dom w Hiszpanii i chcesz porozumieć się ze swoimi sąsiadami? Przygotowujesz się do egzaminu DELE? Chcesz otrzymywać lepsze oceny w szkole? A może wybierasz się w podróż po Ameryce Płd.? - na pierwszym spotkaniu określimy Twój cel, poznamy Twój poziom i przygotujemy indywidualny ‘plan działania’ pod kątem Twoich potrzeb . Dzięki tej personalizacji będziesz zmotywowany do nauki i unikniesz myśli typu ‘po co ja się w ogóle tego uczę’ :-)
  • uczniowie utrwalają słownictwo dzięki darmowej aplikacji do ćwiczenia słówek
  • uczymy indywidualnie i w grupach - przywiązujemy ogromną wagę do tego, żeby osoby uczące się razem były na bardzo zbliżonym poziomie.

Cena lekcji indywidualnej (60 min) - 95zł
Działamy legalnie! - podpisujemy umowę i wystawiamy faktury

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Agnieszka Martinez Lozano
ul. Jana Pawła II 4/10
55-011 Siechnice
NIP: 7272577220

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2007
Uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia hiszpańska
09.2007 - 07.2011
Uniwersytet Wrocławski
Doktor
Wydział Nauk Humanistycznych
Kursy i szkolenia
08.2005
Kurs dydaktyki języka hiszpańskiego jako języka obcego w szkole średniej organizowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii (60h).
12.2005
Kurs dydaktyki języka hiszpańskiego jako języka obcego w szkole średniej organizowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii (60h).
03.2007
I Jornadas Didácticas w Wyższej Szkole Filologicznej
04.2007
Specjalizacja nauczycielska - język hiszpański, Uniwersytet Wrocławski
02.2008
Jornadas de Estudios Románicos w Bratysławie
03.2008
II Jornadas Didácticas w Wyższej Szkole Filologicznej
02.2009
Jornadas de Lenguas Románicas w Banskiej Bystrzycy
04.2010
III Jornadas Didácticas Wyższej Szkole Filologicznej
04.2010
Congreso Internacional Mujer Arte y Tecnología w Walencji
05.2010
Seria wykładów dla hiszpańskich studentów Universidad de Elche
05.2010
Seria wykładów dla studentów hiszpańskiej szkoły filmowej Estudios de Cine Ciudad de La Luz (Alicante)
04.2011
Abre los ojos. Traducir una cultura a otra. Docencia e investigación w Wyższej Szkole Filologicznej
02.2013
III Simposio Internacional sobre Ideología, Política y Reivindicaciones en Lengua, Literatura y Cine en Español, sympozjum zorganizowane przez Universidad de Cantabria i California State University
04.2013
Abre los ojos. La imagen de la mujer w Wyższej Szkole Filologicznej
06.2015
III Congreso Internacional de Historia, Literatura y Arte en el Cine en Español y Portugués w Salamance
10.2015
Konferencja Languages in Contact, Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Doświadczenie
09.2012 - 09.2015
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych
09.2012 - 09.2015
Prywatne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
09.2020 - aktualnie
Hispanoteka
12.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Uczęszczam z synem i poza świetną nauką jest to dla nas świetna zabawa i czas spędzany razem, serdecznie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Uczę się w Hispanotece od pół roku, zajęcia naprawdę są warte swojej ceny – nauczyciel zawsze jest świetnie przygotowany, dostosowuje tematykę do moich zainteresowań i potrzeb, na każdych zajęciach wykorzystujemy ćwiczenia interaktywne i prezentacje, które zmuszają do mówienia, mam dostęp do aplikacji, żeby ćwiczyć słownictwo w domu. Polecam każdemu, komu zależy na skutecznej i rzetelnej nauce.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Zdecydowanie najlepsze zajęcia z hiszpańskiego, w jakich brałam udział, a było to moje trzecie podejście do języka. Postępy zauważyłam już po kilku miesiącach nauki od podstaw, kiedy powoli zaczęłam mówić pełnymi zdaniami. Po 1,5 roku nauki mówię już dość swobodnie, bardzo dużo rozumiem. Miałam zajęcia z Gabriellą i Anią - w obu przypadkach daję 5 gwiazdek. Zajęcia zaczynają się dynamiczną rozgrzewką, która utrwala materiał z wcześniejszych lekcji, za każdym razem materiał ćwiczony jest w mowie, co bardzo sobie cenię. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, po 1,5 roku spotkań czuję się nadal zmotywowana do nauki. Polecam!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2021

Od września uczę się z Agnieszką i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są prowadzone w ciekawy i urozmaicony sposób, nie ma czasu na nudę. Agnieszka dostosowuje lekcje do moich możliwości - jeżeli jakiś temat nie sprawia mi kłopotu to go nie ciągnie niepotrzebnie więc nie tracę czasu, a jeśli na czymś "utknę" to cierpliwie tłumaczy i "wałkujemy" to tak długo, aż opanuję dane zagadnienie. Szczerze polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2021

Z całym przekonaniem polecam Hispanotekę. P. Agnieszka jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, świetnie tłumaczy nowy materiał. Każde zajęcia są prowadzone w przystępny i ciekawy sposób z wykorzystaniem gier i zabaw. Lekcje skupiają się na praktycznej komunikacji i odbywają się w bardzo swobodnej atmosferze co zwiększa przyjemność i efektywność nauki.

avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2021

Zajęcia są godne polecenia! Podejście do klienta i sposób prowadzenia zajęć na wielki +
Zajęcia od podstaw są prowadzone w sposób prosty, rzetelny i motywujący :) wszystko jest zorganizowane na najwyższym poziomie. Cieszę się, że trafiłam na Hispanotekę!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Świetne zajęcia, bardzo pomocne materiały pozwalające na samodzielną powtórkę w domu, duże postępy – chyba najlepszą rekomendacją jest fakt, że zapisaliśmy się na zajęcia całą rodziną – osobno rodzice i dzieci :) Zdecydowanie polecamy!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Lekcje są fantastyczne! Wszystko świetnie przygotowane i uporządkowane, polecam osobom, które chcą nauczyć się praktycznego języka i zacząć płynnie mówić. Zdecydowanie najbardziej profesjonalne i efektywne lekcje hiszpańskiego, na jakie kiedykolwiek uczęszczałem!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Szczerze polecam zajęcia w Hispanotece! Wcześniej miałam do czynienia z kilkoma nauczycielami prywatnymi, ale czułam, że stoję w miejscu i mam blokadę w mówieniu. Teraz widzę, że mówię coraz płynniej i rozumiem coraz więcej. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie, z poczuciem humoru, nie ma miejsca na nudę, nawet gdy omawiamy kwestie gramatyczne :) Dziękuję za tak świetne podejście!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Syn, który uczęszcza na zajęcia z Panią Sylwią, po każdych zajęciach zaskakuje nowa wiedzą. Bez większego wysiłku przyswaja słówka i zwroty. Zajęcia sa organizowane bardzo profesjonalnie czy to online czy w szkole. Kontakt z Pania Agnieszką i Sylwią znakomity. Filip chce chodzić kolejny rok a to najlepsza ocena nauki w Hispanotece :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Mam przyjemność uczęszczać na zajęcia prowadzone przez Karolinę. Przesympatyczna osobą i bardzo kompetentną nauczycielką . Karolina zawsze prowadzi zajęcia w bardzo miłej atmosferze, zawsze jest perfekcyjnie przygotowana. Zajęcia nie są nudne, prowadzone są w sposób łatwy do przyswojenia nowego materiału. Szeroki wachlarz narzędzi do pomocy nauki wciąż zaskakuje :) Karolina świetnie tłumaczy wszystkie niezrozumiałości. Z przyjemnością uczęszczam na zajęcia i mogę spokojnie powiedzieć, że bardzo dużo z nich wynoszę. Serdecznie polecam szkołę , którzy chcą rozpocząć naukę języka hiszpańskiego.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Polecam Hispanotekę każdemu, kto chce uczyć się języka obcego w przyjemnej atmosferze. Zajęcia są niezwykle urozmaicone, pozwalają na szybkie przyswojenie nowego słownictwa oraz zagadnień gramatycznych.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Mam przyjemność odbywać zajęcia z Karoliną, przemiłą i kompetentną lektorką. Zajęcia odbywają się z przyjaznej atmosferze, a w ich trakcie Karolina korzysta z wielu narzędzi, które ułatwiają i uprzyjemniają przyswajanie nowego materiału. Serdecznie polecam szkołę wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z j. hiszpańskim!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Szczerze polecam szkolę Pani Agnieszki. Korzystamy z zajec za granica, wszystko odbywa sie sprawnie i bez zadnych problemow. Podejscie nauczyciela do ucznia bardzo imponujace. Syn jest bardzo niesmialy, a w zajeciach bierze czynny udzial.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Córka bardzo zadowolona, ma zajęcia z p. Sylwią i ją uwielbia :-) Jesteśmy zaskoczeni, że po tak krótkim czasie, tyle już potrafi. Pozdrawiamy

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Zajęcia prowadzone profesjonalnie, w fantastycznej atmosferze. Pani Agnieszka ma nie tylko nieprzeciętne zdolności dydaktyczne, ale także szeroką wiedzę o kulturze, czyniąc każde spotkanie niemal podróżą do Hiszpanii. Polecam każdemu, kto szuka zaangażowanego i skutecznego lektora.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Polecam bardzo! Uczę się już ponad rok i uwielbiam te lekcje. Sama jestem zaskoczona jak ciekawie je można prowadzić łącząc gramatykę z aktualnymi tematami.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2021

Agnieszka i Isidoro to ludzie pełni pasji, profesjonalizmu i oddania. Robią to co kochają i to widać. Dzielą się nie tylko swoją wiedzą, ale też miłością do tego pięknego kraju. Poznawanie Hiszpanii z Nimi to czysta przyjemność. Dziękuję.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2020

Zasłużone 5 gwiazdek :) Zajęcia prowadzone przez doświadczonych lekorów, zawsze przygotowanych do zajęć. Duży plus za indywidualne podejście do ucznia i jego potrzeb językowych - żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, są nastawione na komunikację. Szkoła i lektorzy dobrze przygotowani do prowadzenia zajęć w trybie online - nie odbiegają jakościowo od zajęć stacjonarnych. Zdecydowanie polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Uczę się w tej szkole od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że zajęcia prowadzone są w bardzo profesjonalny i przyjemny sposób. Szczerze polecam wszystkim, którzy myślą o nauce języka hiszpańskiego.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Uczę się z Nimi od ponad roku i jestem mega zadowolona. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze. Co ważne, dostosowane są do mojego poziomu i do moich oczekiwań. Wykorzystywane są różne metody nauki, a książka jest bardzo przyjazna i jest pierwszą, do której często wracam :) Brak w niej nudnych tekstów i czytanek, a za to są ciekawe tematy, które prowokują do rozmów - oczywiście po hiszpańsku :) Gramatyka jak najbardziej również ma swoje miejsce, ale sposób w jaki się jej uczymy jest przyjazny i ciekawy. Od zawsze miałam problem z subjuntivo, a tutaj okazało się, że nie taki diabeł straszny :) Polecam z całego serca :) Sposób prowadzenia zajęć powoduje, że nauka staje się przyjemna i efektywna, a do tego hiszpańska atmosfera sprawia, że na kolejną lekcję czeka się z niecierpliwością :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.