CLASSLESS Michał Bocian

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Wesoła +8)
Wiązowna (Wiązowna Kościelna +7)
Radom
Płock
Ostrołęka
Ząbki
Ciechanów
Otwock
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

uczę dorosłych, młodzież, (mgr filologii angielskiej UG, nauczyciel, tłumacz, proofreader, lingoholik i maniak angielskiego). BUSINESS i GENERAL ENGLISH

Moja strona:
c l a s s l e s s . p l
(wystawiam faktury)

Mgr filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel, tłumacz, proofreader, lingoholik i maniak angielskiego oraz kultury brytyjskiej, z 16 letnim stażem nauczania w firmach, szkołach, agencjach i prywatnie, uczy dorosłych, młodzież, dzieci i kosmitów od rana do wieczora.

  • konwersacje
  • angielski ogólny
  • angielski biznesowy
  • przygotowanie do matury
  • egzaminy Cambridge, IELTS, TOEIC i LCCI
  • angielski specjalistyczny (AVIATION, CONSTRUCTION i inne)
  • nauczanie przez Skype z wykorzystaniem platformy moodle
  • e-learning (to co wyróżnia mnie od innych ludzi w branży, to medota ‘classless’ - praca w domu na wielofunkcyjnej platformie internetowej, która jest szczególnie cennym narzędziem dla pragnących się szybko nauczyć mówić poprawnie w języku obcym i tych potrzebujących systematyczności w działaniu)

Miejsce zajęć: ONLINE lub WARSZAWA WAWER @ Trakt Lubelski od strony Płowieckiej / Czecha (1min od 305, 142, 702; 10min od SKM; 7min od Minibusa i autobusów: 119 125 411 502 521 525 704 720 722 730)

Szczegółowe informacje o cenach, metodach etc. na c l a s s l e s s . p l

E-LEARNING (nauczanie przez Internet)

Zajęcia ze mną w trybie classless, czyli poza klasą to nie tylko konwersacja przez narzędzia komunikacji online. To także praca na platformie internetowej, która jest prosta w użyciu i oferuje potężne możliwości dydaktyczne - pozwala monitorować postępy uczniów, otwiera dostęp do dodatkowych ćwiczeń wspomagających naukę gramatyki, pisania, czytania, słuchania, a także mówienia (kilkuminutowe nagrania uczniów + informacja zwrotna nauczyciela)

CENY: c l a s s l e s s . p l / c e n y

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 13:30
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

CLASSLESS Michał Bocian
Trakt Lubelski 384
04-667 Warszawa
NIP: 5842381181

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 09.2007
Uniwersytet Gdański
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2007 - 06.2013
Maximizing Communication
11.2007 - 06.2010
Equals
12.2007 - 02.2010
Accent
01.2008 - 01.2013
Lang LTC
01.2008 - 04.2012
Linguanova

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

He's a great guy and an awesome teacher. He's helped me prepare to my university exams and I passed them with flying colours! His classless platform was a great help and kept me motivated. I worked on it everyday with quizlet and other tasks. Dzięki Michał

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Bardzo kompetentny nauczyciel, z unikatowym podejściem do ucznia. Podczas lekcji wiele się nauczyłem, a jednocześnie bardzo dobrze się bawiłem. Serdecznie polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Świetny, kompetentny nauczyciel. Nietuzinkowa formuła lekcji - oczywiście wszystko dostosowane do oczekiwań uczącego się. Ciągłą motywacją może być nauka on-line na platformie razem z innymi nagradzana punktami i zdobywaniem kolejnych poziomów.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Bardzo dobry nauczyciel z elastycznym grafikiem godzinowym, który umożliwia dostosowanie lekcji do własnego kalendarza. Jako dorosła, pracująca osoba miałam wcześniej problem ze znalezieniem czasu i motywacji do nauki języka. U Michała jest to niemożliwe:-) Świetnie motywuje, dobrze dobiera tematy i ciekawie prowadzi zajęcia co powoduje, że lekce nie są przykrym obowiązkiem a możliwością spotkania z interesującym człowiekiem (a przy okazji poprawą umiejętności posługiwania się językiem obcym).

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Po roku nauki w szkole językowej rozpocząłem lekcje u Pana Michała i stwierdzam, że nauka jest bardziej efektywna, ponieważ koncentrujem się na rzeczach praktycznych i moich słabych punktach. Zajęcia prowadzone ciekawie i profesjonalnie.
Polecam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Nauczyciel z powołaniem, profesjonalista, zawsze świetnie przygotowany do lekcji. Współpracujemy już 1,5 roku i każda lekcja jest dla mnie krokiem do przodu. Dzięki współpracy z Michałem zyskałem ogromna swobodę w rozmowach z zagranicznymi współpracownikami a zarazem jakość moich umiejętności pisania znacząco wzrosła. Współpracujemy tylko online za pomocą skype i dzięki platformie stworzonej przez Michała zajęcia na prawdę są na najwyższym poziomie. Jedna z lepszych inwestycji w siebie jaka poczyniłem w ostatnich latach. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Michał jest nauczycielem niezwykle doświadczonym, potrafiącym sie dostosować do każdego typu studenta, wymagający, ale zarazem eleastyczny w zależności od możliwości i zaangażowania ucznia. Osoba niezwykle inteligenta, mogąca byc nie tylko korepetytorem, ale i coachem potrafiącym pomoc w rozwiązaniu różnych dylematów.

Od dawna polecam każdemu i cieszę się, ze mogę przekazać swoją opinie na temat jego usługi :)

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Świetny nauczyciel! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, twórcze podejście do metod nauczania. Szeroki wachlarz narzędzi dodatkowo podnoszących jakość zajęć, jak np. autorska platforma e-lerningowa, gry, itp. Życzyłabym sobie by standard zajęć z Michałem był ogólnie przyjętą praktyką wśród nauczycieli języków obcych. Z zajęć korzystam regularnie od... to już chyba będą 3 jak nie 4 lata! Doskonały partner do konwersacji. Coroczne wyjścia integracyjne studentów tzw. "pub crawl".:):) jako wartość dodana. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Michał bardzo dobrym nauczycielem – NO NIE.
Michał to fenomenalny nauczyciel.
Ocena na podstawie indywidualnych półtorarocznych konwersacji w grupie 2 uczniów i Michał.

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Polecam naukę angielskiego z Michałem. Interesujące tematy do konwersacji, innowacyjnie i przystępnie podana strona formalna języka oraz wspaniałe poczucie humoru nauczyciela :) Ponadto, ciekawa propozycja pracy dodatkowej z domu z wykorzystaniem platformy internetowej, na której Michał zdalnie monitoruje nasze postępy w nauce. Takie zajęcia są wartościowe dla każdego – chcącego przygotować się do egzaminu, podciągnąć gramatykę czy po prostu „rozgadać się” w języku angielskim. Czasami tylko konwersacja idzie tak dobrze, że można zapomnieć, że to nauka ;)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Lekcje języka angielskiego z Michałem Bocianem to mistrzostwo świata. A na to mistrzostwo składają się:pełny profesjonalizm nauczyciela, indywidualne podejście do ucznia, niesztampowa platforma internetowa do nauki języka angielskiego etc.
Chciałbym dodać jeszcze to, że Michał jest nauczycielem wymagającym w mądry sposób(wskazuje dobre rozwiązania, drogę nauki języka nie pokazując palcem).
Oprócz tego jest bardzo ciekawym człowiekiem, który słucha(a takich ludzi coraz mniej) z którym rozmowa to czysta przyjemność.A rozmowa toczy się od pierwszej lekcji w języku angielskim. Ha!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Bardzo dobry i wszechstronny nauczyciel. W krótkim czasie przygotował mnie do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, który może być zdefiniowany przez ucznia. Michał jest osobą bardzo sumienną. Serdecznie polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Profesjonalizm Michała w połączeniu z jego poczuciem humoru oraz zastosowanie nieszablonowych metod nauczania wykorzystujących platformę online sprawiają, że nauka przestaje być sztampą.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia, duże zaangażowanie lektora w osiągniecie postępów w nauce języka.
Pan Michał jest bardzo kompetentnym lektorem, którego wszystkim polecam nie tylko patrząc pod kątem bogatego doświadczenia i ciekawego sposobu prowadzenia zajęć, ale również z perspektywy umiejętności zbudowania relacji z uczniem. Jest przyjaznym ale również wymagającym lektorem co wpływa jeszcze bardziej na pozytywne efekty pracy.
Pan Michał potrafi wspierać swoich uczniów, motywować do dalszej pracy jak bardzo dobry coach:), sugeruje odpowiednie metody, intensywność by uzyskać lepsze wyniki pracy

avatar
Maksym
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Dobrze przeprowadzone lekcje doskonale przygotowały mnie do testu ielts. Polecam nauczyciela, podchodzi do nauki w sposób luźny, ale uporządkowany, bardzo miła atmosfera.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Cudowne zajęcia! Okazało się ze nauka angielskiego nie musi być nudna! Zajęcia bardzo motywowały do regularnej nauki.
Wraz z Panem Michałem przygotowywałam się do egzaminu certyfikacyjnego na studiach. Egzamin zdany wyśmienicie. Dzięki Panu Michałowi przezwyciężyłam również swój lek w wypowiadaniu się po angielsku.
Z wielka przemiennością polecam Pana Michała każdemu kto chciałby nauczyć się lub podszkolić swój angielski. Najlepszy nauczyciel z jakim miałam zajęcia! :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Zajęcia stacjonarne, wiedza Pana Michała oraz ćwiczenia na platformie online sprawiły, iż nauka języka stała się zabawą oraz przyjemnością. Przyjazne i profesjonalne podejście oraz cierpliwość do uczniów zdecydowanie godne pięciu gwiazdek.

avatar
Ruda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Michał to świetny nauczyciel i specjalista. Jego metoda z użyciem platformy online jest świetna i wymusza systematyczność. Na zajęciach jest cierpliwy i ma angielskie poczucie humoru :). Po prostu nie da się nudzić. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.