CLASSLESS Michał Bocian

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Wesoła +8)
Wiązowna (Wiązowna Kościelna +7)
Radom
Płock
Otwock
Józefów
Karczew
Poznań (Podolany +8)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

uczę dorosłych, młodzież, (mgr filologii angielskiej UG, nauczyciel, tłumacz, proofreader, lingoholik i maniak angielskiego). BUSINESS i GENERAL ENGLISH

Moja strona:
c l a s s l e s s . p l
(wystawiam faktury)

Mgr filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel, tłumacz, proofreader, lingoholik i maniak angielskiego oraz kultury brytyjskiej, z 16 letnim stażem nauczania w firmach, szkołach, agencjach i prywatnie, uczy dorosłych, młodzież, dzieci i kosmitów od rana do wieczora.

  • konwersacje
  • angielski ogólny
  • angielski biznesowy
  • przygotowanie do matury
  • egzaminy Cambridge, IELTS, TOEIC i LCCI
  • angielski specjalistyczny (AVIATION, CONSTRUCTION i inne)
  • nauczanie przez Skype z wykorzystaniem platformy moodle
  • e-learning (to co wyróżnia mnie od innych ludzi w branży, to medota ‘classless’ - praca w domu na wielofunkcyjnej platformie internetowej, która jest szczególnie cennym narzędziem dla pragnących się szybko nauczyć mówić poprawnie w języku obcym i tych potrzebujących systematyczności w działaniu)

Miejsce zajęć: ONLINE lub WARSZAWA WAWER @ Trakt Lubelski od strony Płowieckiej / Czecha (1min od 305, 142, 702; 10min od SKM; 7min od Minibusa i autobusów: 119 125 411 502 521 525 704 720 722 730)

Szczegółowe informacje o cenach, metodach etc. na c l a s s l e s s . p l

E-LEARNING (nauczanie przez Internet)

Zajęcia ze mną w trybie classless, czyli poza klasą to nie tylko konwersacja przez narzędzia komunikacji online. To także praca na platformie internetowej, która jest prosta w użyciu i oferuje potężne możliwości dydaktyczne - pozwala monitorować postępy uczniów, otwiera dostęp do dodatkowych ćwiczeń wspomagających naukę gramatyki, pisania, czytania, słuchania, a także mówienia (kilkuminutowe nagrania uczniów + informacja zwrotna nauczyciela)

CENY: c l a s s l e s s . p l / c e n y

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 13:30
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

CLASSLESS Michał Bocian
Trakt Lubelski 384
04-667 Warszawa
NIP: 5842381181

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 09.2007
Uniwersytet Gdański
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2007 - 06.2013
Maximizing Communication
11.2007 - 06.2010
Equals
12.2007 - 02.2010
Accent
01.2008 - 01.2013
Lang LTC
01.2008 - 04.2012
Linguanova

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

He's a great guy and an awesome teacher. He's helped me prepare to my university exams and I passed them with flying colours! His classless platform was a great help and kept me motivated. I worked on it everyday with quizlet and other tasks. Dzięki Michał

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Bardzo kompetentny nauczyciel, z unikatowym podejściem do ucznia. Podczas lekcji wiele się nauczyłem, a jednocześnie bardzo dobrze się bawiłem. Serdecznie polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Świetny, kompetentny nauczyciel. Nietuzinkowa formuła lekcji - oczywiście wszystko dostosowane do oczekiwań uczącego się. Ciągłą motywacją może być nauka on-line na platformie razem z innymi nagradzana punktami i zdobywaniem kolejnych poziomów.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Bardzo dobry nauczyciel z elastycznym grafikiem godzinowym, który umożliwia dostosowanie lekcji do własnego kalendarza. Jako dorosła, pracująca osoba miałam wcześniej problem ze znalezieniem czasu i motywacji do nauki języka. U Michała jest to niemożliwe:-) Świetnie motywuje, dobrze dobiera tematy i ciekawie prowadzi zajęcia co powoduje, że lekce nie są przykrym obowiązkiem a możliwością spotkania z interesującym człowiekiem (a przy okazji poprawą umiejętności posługiwania się językiem obcym).

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Po roku nauki w szkole językowej rozpocząłem lekcje u Pana Michała i stwierdzam, że nauka jest bardziej efektywna, ponieważ koncentrujem się na rzeczach praktycznych i moich słabych punktach. Zajęcia prowadzone ciekawie i profesjonalnie.
Polecam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Nauczyciel z powołaniem, profesjonalista, zawsze świetnie przygotowany do lekcji. Współpracujemy już 1,5 roku i każda lekcja jest dla mnie krokiem do przodu. Dzięki współpracy z Michałem zyskałem ogromna swobodę w rozmowach z zagranicznymi współpracownikami a zarazem jakość moich umiejętności pisania znacząco wzrosła. Współpracujemy tylko online za pomocą skype i dzięki platformie stworzonej przez Michała zajęcia na prawdę są na najwyższym poziomie. Jedna z lepszych inwestycji w siebie jaka poczyniłem w ostatnich latach. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Michał jest nauczycielem niezwykle doświadczonym, potrafiącym sie dostosować do każdego typu studenta, wymagający, ale zarazem eleastyczny w zależności od możliwości i zaangażowania ucznia. Osoba niezwykle inteligenta, mogąca byc nie tylko korepetytorem, ale i coachem potrafiącym pomoc w rozwiązaniu różnych dylematów.

Od dawna polecam każdemu i cieszę się, ze mogę przekazać swoją opinie na temat jego usługi :)

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Świetny nauczyciel! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, twórcze podejście do metod nauczania. Szeroki wachlarz narzędzi dodatkowo podnoszących jakość zajęć, jak np. autorska platforma e-lerningowa, gry, itp. Życzyłabym sobie by standard zajęć z Michałem był ogólnie przyjętą praktyką wśród nauczycieli języków obcych. Z zajęć korzystam regularnie od... to już chyba będą 3 jak nie 4 lata! Doskonały partner do konwersacji. Coroczne wyjścia integracyjne studentów tzw. "pub crawl".:):) jako wartość dodana. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Michał bardzo dobrym nauczycielem – NO NIE.
Michał to fenomenalny nauczyciel.
Ocena na podstawie indywidualnych półtorarocznych konwersacji w grupie 2 uczniów i Michał.

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Polecam naukę angielskiego z Michałem. Interesujące tematy do konwersacji, innowacyjnie i przystępnie podana strona formalna języka oraz wspaniałe poczucie humoru nauczyciela :) Ponadto, ciekawa propozycja pracy dodatkowej z domu z wykorzystaniem platformy internetowej, na której Michał zdalnie monitoruje nasze postępy w nauce. Takie zajęcia są wartościowe dla każdego – chcącego przygotować się do egzaminu, podciągnąć gramatykę czy po prostu „rozgadać się” w języku angielskim. Czasami tylko konwersacja idzie tak dobrze, że można zapomnieć, że to nauka ;)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Lekcje języka angielskiego z Michałem Bocianem to mistrzostwo świata. A na to mistrzostwo składają się:pełny profesjonalizm nauczyciela, indywidualne podejście do ucznia, niesztampowa platforma internetowa do nauki języka angielskiego etc.
Chciałbym dodać jeszcze to, że Michał jest nauczycielem wymagającym w mądry sposób(wskazuje dobre rozwiązania, drogę nauki języka nie pokazując palcem).
Oprócz tego jest bardzo ciekawym człowiekiem, który słucha(a takich ludzi coraz mniej) z którym rozmowa to czysta przyjemność.A rozmowa toczy się od pierwszej lekcji w języku angielskim. Ha!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Bardzo dobry i wszechstronny nauczyciel. W krótkim czasie przygotował mnie do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, który może być zdefiniowany przez ucznia. Michał jest osobą bardzo sumienną. Serdecznie polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Profesjonalizm Michała w połączeniu z jego poczuciem humoru oraz zastosowanie nieszablonowych metod nauczania wykorzystujących platformę online sprawiają, że nauka przestaje być sztampą.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia, duże zaangażowanie lektora w osiągniecie postępów w nauce języka.
Pan Michał jest bardzo kompetentnym lektorem, którego wszystkim polecam nie tylko patrząc pod kątem bogatego doświadczenia i ciekawego sposobu prowadzenia zajęć, ale również z perspektywy umiejętności zbudowania relacji z uczniem. Jest przyjaznym ale również wymagającym lektorem co wpływa jeszcze bardziej na pozytywne efekty pracy.
Pan Michał potrafi wspierać swoich uczniów, motywować do dalszej pracy jak bardzo dobry coach:), sugeruje odpowiednie metody, intensywność by uzyskać lepsze wyniki pracy

avatar
Maksym
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Dobrze przeprowadzone lekcje doskonale przygotowały mnie do testu ielts. Polecam nauczyciela, podchodzi do nauki w sposób luźny, ale uporządkowany, bardzo miła atmosfera.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Cudowne zajęcia! Okazało się ze nauka angielskiego nie musi być nudna! Zajęcia bardzo motywowały do regularnej nauki.
Wraz z Panem Michałem przygotowywałam się do egzaminu certyfikacyjnego na studiach. Egzamin zdany wyśmienicie. Dzięki Panu Michałowi przezwyciężyłam również swój lek w wypowiadaniu się po angielsku.
Z wielka przemiennością polecam Pana Michała każdemu kto chciałby nauczyć się lub podszkolić swój angielski. Najlepszy nauczyciel z jakim miałam zajęcia! :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Zajęcia stacjonarne, wiedza Pana Michała oraz ćwiczenia na platformie online sprawiły, iż nauka języka stała się zabawą oraz przyjemnością. Przyjazne i profesjonalne podejście oraz cierpliwość do uczniów zdecydowanie godne pięciu gwiazdek.

avatar
Ruda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Michał to świetny nauczyciel i specjalista. Jego metoda z użyciem platformy online jest świetna i wymusza systematyczność. Na zajęciach jest cierpliwy i ma angielskie poczucie humoru :). Po prostu nie da się nudzić. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.