Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Gdynia

Opis ogłoszenia

Vols parla catalá? Chętnie wytłumaczę podstawy języka katalońskiego do poziomu średnio zaawansowanego. Jestem absolwentem filologii hiszpańskiej po ponad rocznym pobycie w Katalonii. Język kataloński jest dla mnie pasją i hobby, zajęcia prowadzę w sposób ciekawy i rzetelny. Jeśli masz ochotę poznać ten interesujący język, albo wybierasz się do Barcelony i chciałbyś porozumieć się z rodowitymi Katalończykami, to moje zajęcia są idealne dla Ciebie!!! Oferuje własne materiały i szybkie postępy w nauce! Ponadto zapraszam na zajęcia z języka hiszpańskiego na wszystkich stopniach zaawansowania! Marcin : 606-646-878. Gdynia i Sopot!!!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.