Helmut Papouschek

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT

Helmut Papouschek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Helmut Papouschek

O mnie

Lust zu plaudern - aber auch Angst davor?

mit einem geschwätzigen Papagei geht’s leichter …jest ochota na gadanie - ale też lęk przed nim?

wespół z gadatliwą papugą pójdzie łatwiej …wszystkie poziomy - wszystkie oczekiwaniaprzyjmuję wyłącznie w swojej siedzibie na Wildzie

no ewentualnie Skype można rozważyć …wystawiam fakturypół życia na niemieckim, drugie pół na polskim obszarze językowymbiegła znajomość obu językachszerokie zainteresowaniawspółzakładałem społeczne przedszkole i szkołę w nurcie pedagogiki alternatywnejuczę (bezboleśnie, radośnie, mądrze)tłumaczę (prawidłowo i pięknie)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2020

Helmut ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazywać. Lekcje w przyjaznej atmosferze, przystępnej cenie, a do tego krótkie terminy oczekiwania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.