Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Białystok

Helena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Helena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Zajęcia z Panią Heleną były najlepszą decyzją jaką podjęłam. W tym roku napisałam maturę rozszerzoną z biologii, mimo że nie miałam rozszerzenia w szkole. Wszystkiego nauczyłam się na zajęciach. Polecam z całego serca!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Serdecznie polecam osobom przygotowującym się do rozszerzonej matury z biologii !! Pani Helena jest bardzo cierpliwą i miłą osobą. Miałam ogromne zaległości w materiale z biologii ale udało mi się to nadrobić i czuje się przygotowana do matury, dzięki Pani Helenie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Najlepsza korepetytorka jaką mogłam znaleźć. Cudownie tłumaczy, wszystko rozumiałam. Dostawałam bardzo dużo zadań po każdych zajęciach, a ucząc sie z notatek tak naprawdę nie potrzebowałam książek. Polecam!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Bardzo miła i cierpliwa osoba. Nikt tak dobrze nie wytłumaczył mi materiału i zadań, ale też nigdy nie miałam bardziej wymagającego nauczyciela. Polecam wszystkim leniuchom!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.