Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gorzów Wielkopolski
Strzelce Krajeńskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!
Studentka trzeciego roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza ze specjalizacją nauczycielską chętnie udzieli korepetycji dla dzieci i osób chcących uczyć się języka od podstaw, bądź potrzebują wyrównania poziomu i pomocy w odrabianiu lekcji. Kompetentna, przykładna, z dobrymi ocenami :) Możliwość spotkań w grupie do 4 osób (wówczas stawka wynosi 25zł), również na dojazd (Poznań, Strzelce Krajeńskie)-koło Gorzowa Wielkopolskiego. Wszelkich informacji dla zainteresowanych udzielę telefonicznie lub pod adresem e-mail. Nie czekaj, zadzwoń i zacznij naukę najpiękniejszego języka na świecie!
¡Qué nos veamos pronto! :)

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 18:00
Wtorek17:00 - 18:00
Środa17:00 - 19:00
Czwartek
Piątek09:00 - 13:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.