Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Wołomin
Kobyłka
Radzymin
Ząbki
Zielonka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka angielskiego dla uczniów na poziomie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej

Oferuję systematyczną powtórkę wiadomości zgromadzonych na lekcjach języka angielskiego, uzupełnienie ewentualnych braków oraz utrwalenie materiału, a także przygotowanie do egzaminów - po szkole podstawowej oraz matury podstawowej i rozszerzonej.

Prezentuję indywidualne, autorskie podejście wobec przygotowania do egzaminu dojrzałości- matury. 

Na zajęciach pokazuję metody uczenia się do sprawdzianów i klasówek oraz sposoby zapamiętywania i utrwalania materiału z zakresu języka angielskiego.

Każdą lekcję poprzedzam sprawdzeniem wiadomości oraz krótkimi konwersacjami.

Na zajęciach zapewniam liczne karty pracy, kserówki oraz pomoce naukowe, które pomagają jeszcze lepiej opanować wymagany materiał.

Każda lekcja opiera się na nauce nowego słownictwa, krótkich konwersacjach (w zależności od stopnia zaawansowania ucznia), słuchankach, wypełnianiu zadań utrwalających gramatykę oraz naukę poprawnej wymowy pojedynczych słów i złożonych zdań.

Lekcje u nauczyciela, bądź online.
Stawki:
85 zł/45 min
100 zł/ 60 min
W cenę wliczone są materiały, kserówki oraz pomoce naukowe potrzebne do dobrego zrozumienia lekcji.

Możliwość zajęć w grupie- wówczas cena zajęć jest do uzgodnienia.

 Z łatwością nawiązuję kontakt z osobami w każdym wieku (współpracuję, bądź współpracowałem z uczniami, w wieku przedszkolnym, a także tymi, którzy pracują na wysokich stanowiskach w korporacjach) - nie istnieje dla mnie bariera wiekowa). Na zajęciach panuje luźna, lecz skoncentrowana na pracy atmosfera.

Gwarantuję dobrze przyswojony materiał oraz wysokie stopnie zdobyte dzięki zaangażowaniu zarówno nauczyciela, jak i ucznia.

Dni i godziny zajęć do ustalenia po konfrontacji planu dnia ucznia i nauczyciela.

Zachęcam do zerknięcia w sekcję opinii, aby otrzymać pełny pogląd dotyczący przeprowadzanych przeze mnie zajęć!
Zapraszam do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2024

Pan Bartek jest naprawdę świetnym korepetytorem! Dzięki jego pomocy zrozumiałam wiele trudnych zagadnień, których wcześniej nie potrafiłam ogarnąć. Jego cierpliwość i sposób tłumaczenia sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Dzięki niemu napisałam maturę na wynik, o którym nawet nie myślałam. Dodatkowo, atmosfera na lekcjach była bardzo komfortowa!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Dziękuję panu Bartkowi za pomoc w wakacje do matury poprawkowej. Mój pierwszy wynik z matematyki to 12%, czekamy jeszcze na wyniki, ale na ten moment, po policzeniu wspólnie odpowiedzi wychodzi przynajmniej 62%, dziękuje polecam każdemu

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2023

Pan Bartek to nie tylko najlepszy korepetytor ale i nauczyciel, na którego trafiłem na swojej ścieżce edukacyjnej. W liceum przez trzy lata uczęszczałem do niego na korki z chemii i biologii (raz w tygodniu z każdego przedmiotu po 1h), i to właśnie dzięki niemu udało mi się zrozumieć materiał, napisać satysfakcojnująco matury (chemia 78%, biologia 85%) i dostać się na upragniony profil lekarski na WUMie. Teraz będąc na studiach znowu zapisałem się do niego na korki, lecz tym razem z włoskiego i również jestem bardzo zadowolony. Ma niezwykle wszechstronną wiedzę na wysokim poziomie i gdy tłumaczy zagadnienia niezależnie od przedmiotu można wyczuć entuzjazm, który stara się przelać na ucznia, dzięki czemu panuje fajna atmosfera w trakcie spotkań. Wszystkie przygotowane przez niego materiały były dostosowane do mojego poziomu i potrzeb, i z każdych zajęć wychodziłem z nową wiedzą. Bardzo dużym plusem jest młody wiek (Pana) Bartka, ponieważ dzięki małej różnicy wieku między nami łatwiej nam było nawiązać wspólny język i czasami nawet pożartować. Bardzo polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2023

Zajęcia z Panem Bartkiem pozwoliły mi nadrobić zaległości z materiału do matury z matematyki, a także zacząć realizować zagadnienia do rozszerzenia.

avatar
Amelka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Nie znam lepszego korepetytora. Ma świetne sposoby nauki. Pan Bartek ma dużą wiedzę jest mądry, pomocny, miły i przede wszystkim wyrozumiały. Zawsze znajdzie sposób żeby dobrze wytłumaczyć dany temat. Na zajęciach jest świetna atmosfera. Polecam z całego serduszka.❤️❤️

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Świetny korepetytor. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjemna. Pan Bartek to bardzo miły, mądry i wyrozumiały człowiek. Z całego serca mogę polecić.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Pan Bartek pomaga mojemu synowi nadrobić zaległości z matematyki w IV kl technikum. Ma wspaniałe podejście do ucznia, jest cierpliwy. Nie idzie na łatwiznę, ma dużą wiedzę i szuka rozwiązań jak ją konkretnemu uczniowi przekazać. Szybko pojawiają się postępy w nauce. Polecam.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2023

Polecam z całego serduszka, najlepszy korepetytor u jakiego byłam, atmosfera na lekcjach jest super a czas mija szybko i przyjemnie❤️

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Pan Bartek to nie tylko bardzo dobry korepetytor, ale i psycholog :) przygotował syna do egzaminów klasyfikacyjnych z matematyki i języka angielskiego. Syn nie uczęszczał do szkoły przez całe półrocze, więc nadrobienie zaległości w dwa miesiące było nie lada wyzwaniem. Egzaminy zaliczone, syn szczęśliwy! Polecam serdecznie :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2022

Bardzo polecam Pana Bartka jako korepetytora. Człowiek bardzo miły, potrafiący dotrzeć do każdego ucznia, nawet tego, który ma pustkę w głowie. Plusikiem jest to, że zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, często z ciekawostkami z różnych dziedzin nauki. Na zajęciach spotykam się z wieloma zadaniami, a w razie problemu mogę liczyć na pomoc ze strony Pana Bartka. Jest on wymagający, ale cierpliwy, a lekcje są prowadzone bezstresowo i komfortowo dla ucznia :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Polecam Pana Bartka. Syn miał korepetycje z Chemii, z dna czeluści popandemicznej niewiedzy przeszedł ogromną przemianę. Zawsze elastycznie dopasowany czas do możliwości ucznia i pilnowanie dyscypliny nauki, to cechy których szukam u korepetytora i u Pana Bartka znalazłam. Naprawdę polecam

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2022

Do Pana Bartka uczęszczają moje dwie córki- jedna w ósmej klasie, a druga w drugiej klasie liceum. Jedna chodzi na matematykę a druga na chemię i angielski. Przed współpracą jedna z córek miała zagrożenie z matematyki; nie ukrywam, pracowała dużo, a Pan Bartek był wymagający. Zawsze mogła liczyć na wytłumaczenie zadania, nawet po zajęciach. Oprócz tego, już zaledwie na drugiej kartkówce od momentu rozpoczęcia współpracy, dostała swoją pierwszą pozytywną ocenę- czwórkę z wyrażeń algebraicznych. Teraz, na pierwszy semestr miała wystawioną czwórkę. Dla mnie, jako dla matki jest to ogromna radość, że wreszcie ktoś pomógł mojemu dziecku i zmienił jej nastawienie. Druga córka przygotowuje się do matury rozszerzonej z chemii- pan Bartek polecił nam kilka zbiorów, z których córka pracuje. Sama mówi, że są to zadania bardzo wstrzelające się w klucz, ale że również często pojawiają się na sprawdzianach. Angielski umie, ale pracują raczej nad mówieniem i wymową.

Na początku współpracy bardzo zaimponowało mi, że do Pana Bartka można przyjść z każdym problemem naukowym- niezaleznie od tego, czy planowo jest chemia, córka zawsze może przynieść inny przedmiot i liczyć na wytłumaczenie.

Bardzo się rozpisałam, ale dodam jeszcze, że naprawdę- gorąco polecam!! Żałuję, że nie ma tu oceny szóstki ;) jak w szkole

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panem Bartkiem. W przeciągu kilku lekcji pokazał mi jak skutecznie i szybko opanowywać program. Dzięki niemu próbne matury z matematyki napisałem na 86%, a po dwóch tygodniach na 92%. Zawsze pod telefonem, chetny do pomocy do szkoły nawet w srodku nocy. Moja matura na 96% to nasz wspólny sukces. Dzięki niemu dostalem się na ekonomię. Pozdrawiam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Serdecznie polecam Pana Bartka jako korepetytora zarówno do fizyki, matematyki czy chemii. Korzystamy naprzemiennie z ww. przedmiotów w zależności od powtórzenia materiału przed sprawdzianem czy utrwalenia bieżącego. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, z fantastycznym podejściem do młodych (często leniwych i zbuntowanych nastolatków). Pomógł synowi nadrobić zaległy materiał z fizyki, w przeciągu krótkiego czasu syn bardzo poprawił oceny a teraz będziemy na bieżąco przygotowywać się do egzaminu po klasie ósmej. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Współpracujemy z Panem Bartłomiejem już drugi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Pana Bartka cechuje elastyczność - jeżeli dziecko uczy się szybko, przechodzi z nim do trudniejszych zagadnień, tak że lekcje nie stają się nudne; wszechstronność - my korzystaliśmy z lekcji matematyki, ale w razie potrzeby możemy liczyć również na pomoc z chemii czy fizyki; bardzo dobry kontakt z dzieckiem - nasz syn czuje się na zajęciach swobodnie, chętnie też na nie wychodzi. Córka chwaliła jego sposób tłumaczenia - jasno i zrozumiale - przystępnie nawet dla osoby, która nie jest wielką fanką chemii :) Efekty były w zasadzie natychmiastowe - od ocen na poziomie 1/2 przeszła do dobrej 4. Syn również podkreśla, że Pan od matematyki bardzo dobrze tłumaczy. Serdecznie polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Profesjonalne, rzeczowe i odbywające się w miłej atmosferze zajęcia. Wspólne ustalanie zakresu przerabianego materiału. Tempo pracy przystosowane indywidualnie do ucznia. Efekty można zobaczyć niemal od razu. Człowiek o pięknym wnętrzu oraz świetny nauczyciel z ogromną pasją i zaangażowaniem w to co robi.
Serdecznie polecam :)

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Świetnie uczy, ma bardzo dobre podejście do ucznia, pomaga w pracach domowych, umie bardzo dobrze wytłumaczyć, jest miły, ma świetny kontakt z uczniami. Polecamy :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Witam, na wstępie zaznaczę, że żałuję, że nie ma oceny celującej :-)
Moja córka uczęszcza na zajęcia do Pana Bartka od półtora roku. Od razu powiem - jeśli szukacie Państwo nauczyciela, który rozbudzi w dziecku pasję do muzyki, do instrumentu, nauczy jak się nim posługiwać, nauczy jak pięknie wydobyć melodię, a przy tym stworzy fantastyczną atmosferę - wszystko to znajdziecie na lekcjach pana Bartka.
Córka gra na skrzypcach, ma 8 lat, początkowo miały to być zwykłe lekcje, hobby dla dziecka... ale po kilku lekcjach aż się trzęsła, żeby znów wrócić do pana Bartka :-) Zatem o czymś to świadczy.
Pan Bartek zwraca uwagę na technikę, dba o każdy szczegół, o sylwetkę dziecka.
Szczerze polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Witam.Moj syn uczęszcza na zajecia do pana Bartlomieja od kilku miesięcy.Jesteśmy z dzieckiem z tych lekcji bardzo zadowoleni.Oceniam,że zajęcia są na wysokim poziomie.Ustaliliśmy,że na każdej lekcji odbędzie się utrwalenie szkolnego materialu oraz wprowdzenie nowego zagadnienia.Do każdej lekcji jest praca domowa,którą pan Bartek zawsze sprawdza (uważam,że to bardzo ważne).Syn lubi pana Bartka i atmosferę,którą stwarza korepetytor.Przed świętami np.odbyly się zajecia tematyczne.Pan Bartek jest otwarty na pytania dziecka,na które chętnie udziela odpowiedzi.Dodam,ze pan Bartek szybko odpowiada na wiadomości i stara sie dopasować terminy tak,zeby pasowały one uczniowi i jego rodzicom.W tej wiadomości opisuję akurat lekcje języka angielskiego,ale słyszałam "na mieście " o panu Bartku,że jest wszechstronnie uzdolniony i prowadzi ze swietnymi efektami także inne korepetycje.Zdecydowanie polecam.Cieszę się, że trafiliśmy na pana Bartka.Na koniec dodam,że jest wymagający,co jest wielką zaletą każdego dobrego nauczyciela.Wymaga jednak tego, co wcześniej wytlumaczyl-takie korepetycje mają sens.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Bardzo polecam Bartłomieja ponieważ dobrze potrawi wszystko wyjaśnić, robi nie jakoś mega łatwe sprawdziany ale trudne też nie są jak zrobisz jakiś bląd to on ci o tym powie i da poprawić, pomóc ci w zajęciach można z nim porozmawiać o jakiś rzeczach i tp.
Pozdrawiam Mateusz Sikorski

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Bardzo serdecznie każdemu polecam, dzięki korepetycjom poprawiłem znacznie swoje oceny, rozumiem przerabiany materiał i zawsze
mogę spytać się gdy czegoś nie rozumiem. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, jeszcze raz polecam każdemu.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Bardzo rzeczowe i dokładne tłumaczenie zagadnień, jednocześnie bardzo miła i przyjazna atmosfera.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Już od kilku lat uczęszczam na korepetycje do Bartłomieja, a niedawno zaczął chodzić też mój młodszy brat, każdy temat jest dokładnie wyjaśniany, przed tymi korepetycjami miałem z angielskiego oceny typu: 3,2 itp. Natomiast po pewnym czasie już 5, 4, 6. Bartek przygotowywał mnie też do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego i matematyki.
Zdecydowanie, najlepsze korepetycje w Wołominie.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Świetny człowiek i nauczyciel tłumaczy naprawdę świetnie materiał który potrzebujesz przyswoić. Uczy mnie on już 3 lata do egzaminów 8 klasisty mnie przygotował i poszedł mi dobrze pomaga mi bardzo dobrze i szybko przyswajać z zakresu szkoły średniej. Polecam go bo takich ludzi trzeba chwalić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.