Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski50 - 70 / 60 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka rosyjskiego na dowolnym poziomie, również dla początkujących. Nauczę Cię rosyjskiego od podstaw, przygotuję do każdego egzaminu. Oferuję również konwersacje na interesujące tematy (związane z Rosją, jej historią i kulturą). Ze mną poznasz współczesny język codzienny, nauczysz się poprawnej wymowy, budowy zdania, prowadzenia rozmowy, opisywania obrazków i filmów, redagowania tekstów. Spędzisz czas w miłej atmosferze i z pożytkiem dla Twojej znajomości języka. Posiadam tytuł magistra filologii rosyjskiej. Ukończyłam kurs dla tłumaczy przysięgłych. Na lekcję przynoszę własne materiały. Zapraszam serdecznie!:)

Rodzaje lekcji:
- Konwersacje
- Lekcje gramatyczne
- Egzaminy: gimnazjalny, maturalny, z praktycznej znajomości języka rosyjskiego oraz certyfikaty językowe.
- Lekcje od podstaw dla dzieci i dorosłych. Zajęcia skierowane są do osób, które dopiero rozpoczynają naukę j. rosyjskiego, lub chcą odświeżyć znajomość języka.
- Inne
Uczniowie często proszą o lekcje dopasowane do ich zawodu, wyjazdu na stypendium, bądź do pracy. Napisz co Ciebie interesuje i jakie masz wymagania, abyś nauczył się jak najwięcej!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.