Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Zielona Góra
Racula
Drzonków
Stary Kisielin
Droszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka38 - 50 / 60 min

Hanna

Opis ogłoszenia

Mgr matematyki i absolwentka psychologii dziecka zaprasza na skuteczne korepetycje i kursy maturalne. Udzielę pomocy z matematyki każdemu na każdym poziomie nauczania tego przedmiotu. Jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi, ale przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie (i tym którzy "wyciągają się" z trudnej sytuacji, i tym którzy przygotowują się do konkursów).
Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Lekcje są dostosowywane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych: analiza i algebra itd. Przygotowuję do matury, egzaminu gimnazjalisty i szóstoklasisty, klasówek, pomagam nadrobić zaległości oraz w pracach domowych. Jestem ceniona za cierpliwość oraz zdolności przekazywania wiedzy.

Dojeżdżam na zajęcia także do okolicznych miejscowości jak Racula, Drzonków, Stary Kisielin,Nowy Kisielin, Droszków, Przytok itd.

Cena od 38 zł/h.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.