Hanna Kubacka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Komorniki
Luboń
Wiry
Plewiska
Puszczykowo
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 50 / 45 min

Hanna Kubacka

Opis ogłoszenia

Magister germanistyki, nauczyciel dyplomowany z długoletnim stażem pracy w liceum. Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury i udzielam korepetycji na różnych poziomach zaawansowania - od gimnazjum do liceum. Pomagam w przygotowaniach do sprawdzianów, testów, a także przy odrabianiu zadań domowych.
Posiadam doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i grupowym. Oferuję także konwersacje dla osób pragnących zwiększyć swoje kompetencje językowe.
Zajęcia mogą odbywać się w domu ucznia lub u mnie.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek15:30 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.