Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Wrocław
Gdańsk
Gdynia
Wałbrzych
Legnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 / 60 min

Hanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Wykorzystaj dobrze czas spędzany w domu i zainwestuj w swój angielski! Podczas zajęć prowadzonych online zapewniam wszystkie potrzebne materiały oraz pakiet pomocy dodatkowych, oraz możliwość całotygodniowej konsultacji przez maila.

Przez ostatni rok pracowałam na The Education University of Hong Kong prowadząc zajęcia i warsztaty z języka angielskiego, dla studentów na wszystkich poziomach zaawansowania. Jestem absolwentką Londnyńskego Middlesex University, posiadam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz roczny staż w pracy w renomowanych szkołach językowych na terenie Wrocławia i Warszawy, posiadam również certyfikat tłumacza uzyskany w Centrum Szkoleń Tłumaczy Symultanicznych i Konferencyjnych w Katowicach.

Oferuję profesjonalne zajęcia z języka angielskiego, obejmujące zarówno obszar biznesowy jak i przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych oraz egzaminów i testów szkolnych.

W nauczaniu stosuję innowacyjne metody, oparte  na rozmowach i zróżnicowanych materiałach takich jak filmy, gry i artykuły prasowe. Staram się aby czas spędzony na zajęciach był ciekawy zarówno dla mnie jak i dla ucznia. Dla każdej osoby tworzę spersonalizowany program nauki, co zapewnia wysoką satysfakcję i szybsze przyswajanie wiedzy.

Zajęcia stacjonarne odbywają się w pobliżu placu Grunwaldzkiego we  Wrocławiu, tuż przy przystanku linii  tramwajowych 0, 1, 9 i 17.

Cennik:

Zajęcia indywidualne, w zależności od liczby spotkań: 60 zł -  70 zł
Zajęcia business English: 70zł
Przygotowanie do matury, IELTS, FCE, CAE: 80zł

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez e-mail.

Pozdrawiam,
Hanna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2013
Middlesex University
Licencjat
10.2016 - 06.2017
The Translation Studies Centre
Tłumaczenia Symultaniczne i Konferencyjne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2017 - 08.2018
The Education University of Hong Kong
Prowadzenie zajęć jęzkowych, warsztatów i konsultacji z języka angielskiego, pomoc studentom przy pisaniu prac akademickich i wystąpień a także w przygotowaniach do egzaminów językowych IELTS i IELTS Academic.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

60 minut zajęć mija jak 5 :) Polecam każdemu kto od nauki angielskiego oczekuje czegoś więcej niż wypełniania nudnych kserówek!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Hania jest nie tylko świetną nauczycielką, ale także ciepłym i otwartym człowiekiem. Każde zajęcia są ciekawe i bazują na zróżniocowanych materiałach, więc bardzo trudno się na nich nudzić :) Dodatkowo Pani Hania skrupulatnie poprawia błędy w wypowiedziach i jednocześnie udziela trafnych wskazówek jak ich unikać. Nauka angielskiego, która przed rozpoczęciem naszej wspólnej nauki była dla mnie nużącym obowiązekiem, stała się obecnie źródłem radości. Serdeczecznie polecam :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Hanna pomogła mi zyskać pewność siebie w kontaktach z native speakerami, z którymi mam styczność na codzień w sytuacjach zawodowych. Zarówno zajęcia jak i panującą na nich atmosferę oceniam wyjątkowo pozytywnie.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Bardzo profesjonalne korepetycje plus nastawienie na konwersacje.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Świetne zajęcia, Hania jest bardzo zaangażowanym nauczycielem. Potrafi doskonale dopasować zajęcia do oczekiwań i umiejętności ucznia. Polecam każdej osobie, która chce przełamać barierę w komunikacji po angielsku.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Po zaledwie kilku miesiacach nauki przełamałam opory w mówieniu, co zawsze stanowiło największy problem w mójej nauce -angielskiego. Pani Hanna jest serdeczna i komunikatywna osoba, a zajęcia zawsze mijaja w mgnieniu oka. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.