Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Wrocław
Gdańsk
Gdynia
Wałbrzych
Legnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 80 / 60 min

Hanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Przez ostatni rok pracowałam na The Education University of Hong Kong prowadząc zajęcia i warsztaty z języka angielskiego, dla studentów na wszystkich poziomach zaawansowania. Jestem absolwentką Londnyńskego Middlesex University, posiadam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz roczny staż w pracy w renomowanych szkołach językowych na terenie Wrocławia i Warszawy, posiadam również certyfikat tłumacza uzyskany w Centrum Szkoleń Tłumaczy Symultanicznych i Konferencyjnych w Katowicach.

Oferuję profesjonalne zajęcia z języka angielskiego, obejmujące zarówno obszar biznesowy jak i przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych oraz egzaminów i testów szkolnych.

W nauczaniu stosuję innowacyjne metody, oparte  na rozmowach i zróżnicowanych materiałach takich jak filmy, gry i artykuły prasowe. Staram się aby czas spędzony na zajęciach był ciekawy zarówno dla mnie jak i dla ucznia. Dla każdej osoby tworzę spersonalizowany program nauki, co zapewnia wysoką satysfakcję i szybsze przyswajanie wiedzy.

Zajęcia stacjonarne odbywają się w pobliżu placu Grunwaldzkiego we  Wrocławiu, tuż przy przystanku linii  tramwajowych 0, 1, 9 i 17.

Cennik:

Zajęcia indywidualne, w zależności od liczby spotkań: 60 zł -  70 zł
Zajęcia business English: 70zł
Przygotowanie do matury, IELTS, FCE, CAE: 80zł

Za dojazd do klienta doliczam dodatkowe 30 zł.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez e-mail.

Pozdrawiam,
Hanna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2013
Middlesex University
Licencjat
10.2016 - 06.2017
The Translation Studies Centre
Tłumaczenia Symultaniczne i Konferencyjne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2017 - 08.2018
The Education University of Hong Kong
Prowadzenie zajęć jęzkowych, warsztatów i konsultacji z języka angielskiego, pomoc studentom przy pisaniu prac akademickich i wystąpień a także w przygotowaniach do egzaminów językowych IELTS i IELTS Academic.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Hania jest nie tylko świetną nauczycielką, ale także ciepłym i otwartym człowiekiem. Każde zajęcia są ciekawe i bazują na zróżniocowanych materiałach, więc bardzo trudno się na nich nudzić :) Dodatkowo Pani Hania skrupulatnie poprawia błędy w wypowiedziach i jednocześnie udziela trafnych wskazówek jak ich unikać. Nauka angielskiego, która przed rozpoczęciem naszej wspólnej nauki była dla mnie nużącym obowiązekiem, stała się obecnie źródłem radości. Serdeczecznie polecam :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Hanna pomogła mi zyskać pewność siebie w kontaktach z native speakerami, z którymi mam styczność na codzień w sytuacjach zawodowych. Zarówno zajęcia jak i panującą na nich atmosferę oceniam wyjątkowo pozytywnie.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Bardzo profesjonalne korepetycje plus nastawienie na konwersacje.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Świetne zajęcia, Hania jest bardzo zaangażowanym nauczycielem. Potrafi doskonale dopasować zajęcia do oczekiwań i umiejętności ucznia. Polecam każdej osobie, która chce przełamać barierę w komunikacji po angielsku.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Po zaledwie kilku miesiacach nauki przełamałam opory w mówieniu, co zawsze stanowiło największy problem w mójej nauce -angielskiego. Pani Hanna jest serdeczna i komunikatywna osoba, a zajęcia zawsze mijaja w mgnieniu oka. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.