Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Inga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Inga

O mnie

Zapraszam na konwersacje i kompleksową naukę języka angielskiego od podstaw do poziomu zaawansowanego (A1-C2), bezstresowo i skutecznie . Zajęcia są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb, zainteresowań i celów, które uzgadniamy na pierwszym spotkaniu.Mieszkając w UK przez 9 lat poznałam żywy język angielski na poziomie native speakera (C2). Uczę autentycznego języka, który pozwala komunikować się w naturalny sposób w różnych sytuacjach i kontekstach.Spotkania to przede wszystkim swobodna rozmowa w pozytywnej atmosferze - zapewniam ciekawe, aktualne tematy i materiały, pomagam coraz sprawniej wyrażać myśli, dbam o doskonalenie poprawności gramatycznej, wymowy i intonacji. Identyfikuję obszary wymagające pracy, oferuję konstruktywny feedback i rozwiązania. Mniej zaawansowanym proponuję scenki i dialogi role-play, oparte na praktycznych zwrotach z życia codziennego, otwierające na mówienie tu i teraz.Architektów i studentów architektury zapraszam na angielski specjalistyczny, z tekstami, słownictwem i zagadnieniami związanymi z tematyką architektury i miasta.Kilkuletnia praktyka indywidualna i w szkołach językowych pozwoliła mi wypracować skuteczne metody przekazywania wiedzy poprzez autorskie narzędzia. Korzystam tylko z autentycznych brytyjskich i amerykańskich tekstów, video i podkastów, starannie wybranych i samodzielnie przygotowanych materiałów.Stale rozwijam moją znajomość języka angielskiego i metodologii. Uczę jak efektywnie uczyć się samodzielnie - proponuję bogatą bazę różnorodnych materiałów dla podtrzymywania kontaktu z językiem pomiędzy zajęciami. Dla najlepszych efektów zachęcam do regularnej pracy własnej i wspieram w moich Uczniach wewnętrzną motywację.Mam doświadczenie we współpracy z Uczniami w wieku 15-65 lat, polsko- i obcojęzycznymi. Jestem lektorką wyrozumiałą, zaangażowaną i wymagającą, osobą ciekawą ludzi i świata. Nowe spotkania i dzielenie się wiedzą to dla mnie przyjemność i pasja :-)poziomy A1-C2

konwersacje

angielski ogólny (General English)

angielski dla architektów (English for Architecture)

speaking focus - szybkie przełamanie "bariery językowej"

pozytywna, bezstresowa atmosfera

indywidualne podejście i elastyczność

szybka i skuteczna nauka gramatyki

autorskie metody i narzędzia

wszystkie materiały w cenie zajęć

zróżnicowane zasoby do samodzielnej nauki na każdym poziomie

pomoc w nauce pomiędzy zajęciami

prace domowe

prace pisemne

przygotowanie do egzaminu (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, egzaminy na studiach, matura)

przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

CV, list motywacyjny etc.

tłumaczeniaSpotykamy się online (Skype, Zoom…) w elastycznych godzinach 7 dni w tygodniu na 60 lub 90 min. Moja oferta jest skierowana do osób w wieku 15+. Wystawiam faktury.See you shortly :-)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2012
Architectural Association, London Metropolitan, University of the Arts
Magister
Architektura RIBA 2, Architektura RIBA 1, Projektowanie Przestrzeni
Kursy i szkolenia
06.2002
Certificate of Advanced English (A)
Doświadczenie
10.2004 - 06.2012
9 lat kształcenia w brytyjskim systemie edukacji
01.2014 - aktualnie
Kilkuletnie doświadczenie jako lektorka języka angielskiego
Praktyka indywidualna i poprzez szkoły językowe. Współpraca z osobami prywatnymi (15-65 lat), polsko- i obcojęzycznymi. Współpraca z firmami i instytucjami (m.in. Państwowa Agencja Atomistyki w Warszawie).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2024

Inga jest wspaniałym nauczycielem, który wysłucha i dostosuje lekcje pod potrzeby ucznia. Jest zawsze przygotowana na każde zajęcia. Nie spotkałam nigdy nauczyciela, który tłumaczyłby w taki prosty sposób gramatykę. Bardzo polecam zajęcia z Ingą :) Wybór zajęć z Ingą był wyborem w dziesiątkę :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Gorąco polecam Panią Ingę jako korepetytorkę z języka angielskiego. Zajęcia nie tylko dostarczają wiedzę, ale także są niezwykle fascynujące i angażujące. Pani Inga ma zdolność prowadzenia rozmów na tematy z różnych dziedzin, co sprawia, że nauka staje się nie tylko efektywna, ale również bardzo przyjemna. Jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki Pani Inga przedstawia gramatykę. Jej podejście jest niezwykle przejrzyste, co sprawia, że nawet trudne kwestie stają się zrozumiałe i łatwe do przyswojenia. Dodatkowo, potrafi dostosować swój sposób nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia, co sprawia, że każda lekcja jest spersonalizowana i skrojona pod konkretne wymagania.
Dzięki lekcjom nie tylko poprawiłam swoje umiejętności językowe, ale także zyskałam pewność siebie w komunikacji po angielsku.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Po ponad 5 latach nie używania w ogóle języka angielskiego powróciłam dzięki Pani Indze na dobre tory z językiem angielskim. Teraz nauka jest przyjemnością i miłym spotkaniem z bardzo ciekawymi tematami do konwersacji. Jeśli boicie się mówić i nie wiecie od czego zacząć naukę .Pani Inga jest super wyborem. Serdecznie polecam ! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Bardzo doceniam współpracę z Ingą. Jej podejście do nauki pomogło mi powrócić do swobodniejszego posługiwania się językiem angielskim. Dzięki niej czuję się pewniej w komunikacji po angielsku. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2023

Współpracę z Ingą rozpocząłem 1,5 roku temu. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że była to znakomita decyzja! Inga jest wyjątkowo empatyczną osobą, dzięki czemu zajęcia przebiegają w przyjaznej i nieformalnej atmosferze, co w moim przypadku było strzałem w 10. Inga zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć, a ich tematykę dostosowuje w pełni do zainteresowań ucznia. Ma bardzo szeroką wiedzę ogólną, co pozwala na swobodną rozmowę na interesujące mnie tematy. Półtora roku temu na pewno nie powiedziałbym, że uda mi się zrobić taki progres, jaki udało mi się osiągnąć dzięki Indze. Niewątpliwie Inga mnie "odblokowała", za co zawsze będę jej bardzo wdzięczny. :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2023

Bardzo polecam Ingę! Przede wszystkim za tak rzadkie w tej branży wsłuchiwanie się w potrzeby ucznia i późniejsze dopasowanie do nich zajęć. Inga starannie wybiera tematy do rozmów, którymi zawsze pragnie zaciekawić i przemycić kwestie do głębszych przemyśleń. Konwersacje z nią to więc nie tylko tylko nauka, ale też miłe spędzenie czasu na dyskusjach, które mogłyby nie mieć końca. Stawia nacisk na gramatykę i poprawną wymowę - wszystko w luźnej, niezobowiązującej atmosferze, dzięki której nauka przychodzi jakby "w międzyczasie".

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2023

Polecam, profesjonalne podejście do zajęć. Program starannie dobrany pod ucznia, nauczycielka z wysokim kompetencjami, przyjazna atmosfera na zajęciach.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

Inga jest świetną nauczycielką, a zajęcia z nią to czysta przyjemność!
Jest bardzo wyrozumiała i pomocna, na zajęciach panuje miła atmosfera, przez co nie trzeba się dodatkowo stresować. Udostępnia materiały z zajęć oraz daje dodatkowe zadania, które pozwalają na utrwalenie materiału.
Gdybym drugi raz miała pobierać korepetycje z pewnością zwróciłabym się do Ingi :)
Serdecznie polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Inga jest bardzo dobra nauczycielką, miłą,cierpliwą. Dzięki konwersacjom poprawiła mi się wymowa i płynność mówienia.Inga zadaje tez prace domowe, co jest bardzo fajne. Jest bardzo zaangażowaną nauczycielką. Jest też osobą bardzo pomocną jeżeli potrzebuje się pilnej pomocy np.przygotowania do rozmowy o pracę.
Gorąco polecam Ingę.:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2021

Zajęcia z Ingą to czysta przyjemność. Jest cierpliwa i wyrozumiała, a jednocześnie wymagająca, co motywuje do pracy. Zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę. Uczy gramatyki w sposób użytkowowy. Zajęcia są przygotowywane według uwag i potrzeb ucznia. Po lekcjach z Ingą widzę ogromne postępy. Szczerze polecam.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Jestem na poziomie B2/C1 i zdecydowanie polecam Ingę jako nauczyciela języka angielskiego. Podczas lekcji jest czas zarówno na powtórzenie gramatyki jak i doskonalenie słownictwa i wymowy. Sama tematyka zajęć czy ich zakres jest ustalany zgodnie z oczekiwaniami ucznia. Dzięki kilku miesiącom konwersacji moja płynność zdecydowanie się poprawiła. Inga dodatkowo jest osoba bardzo wymagająca, co motywuje do np. Odrabiania umówionych prac domowych czy do własnej pracy w domu jeśli na taka się umówimy :)
Inga jest zawsze przygotowana i przede wszystkim skuteczna.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ingą. To osoba bardzo profesjonalna i cierpliwa. Program dostosowany jest do potrzeb. Zajęcia są ciekawe i skomponowane w taki sposób by jednocześnie szkolić konwersacje i szlifować gramatykę. Zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze, co uważam za bardzo duży plus.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny. Sprawdziłam kilka miejsc, natomiast sposób prowadzenia zajęć przez Inge najbardziej mi odpowiada- jest dobrze przygotowana oraz zaangażowana. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

Profesjonalne podejście do sprawy, duży nacisk na mówienie, poprawną wymowę oraz naukę nowych słówek. Zajęcia są zawsze przygotowywane solidnie i dostosowane do potrzeb indywidualnych ucznia. Z Ingą uczę się już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.