Hanna Niełacna

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zacznij uczyć się już dziś, a unikniesz stresu w kwietniu. Wiem, że teraz egzaminy wydają się mocno odległym tematem, ale gwarantuję, że maj, jak już przyjdzie, zaskoczy wszystkich.

Ja proponuję rzetelne przygotowanie do egzaminów, odpowiednio rozłożone w czasie i dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Przygotowuję maturzystów od 2014 r. i z doświadczenia wiem, że aby pozytywnie przejść przez lawinę egzaminów, trzeba mieć przekonanie, że się jest po prostu przygotowanym. Niepewność prowadzi do stresu, a ten z kolei sprawia, że nie myślimy jasno i popełniamy błędy. 

Jak tego uniknąć? Przygotować się wcześniej i powtarzać, powtarzać, powtarzać do znudzenia.

Jak pracuję?

Będziemy korzystać ze zróżnicowanych materiałów edukacyjnych: wspólnie  rozwiążemy testy, napiszemy rozprawki, nauczymy się opracowywać konspekty do zagadnień na maturę ustną, a nawet – zajmiemy się analizą i interpretacją wierszy. Zapewniam ksera materiałów, być może znajdę w swojej biblioteczce lektury, które będę mogła udostępnić. No i nie będę ukrywać, bez zadań domowych się nie obejdzie.

Zachęcam do kontaktu uczniów, ale również rodziców, bo wiem, że to głównie Wy, w trosce o swoje dzieciaki,  tutaj zaglądacie. No i nie ukrywajmy tego – to Państwo finansujecie ich naukę. Z perspektywy kilku ostatnich lat wiem, że trudno nauczyć kogokolwiek pisania wypracowań zgodnie ze sztuką w 30 dni. Nie da się też dobrze opracować kilkuset zagadnień, jakie maturzyści muszą przyswoić do egzaminu ustnego, w 6-8 tyg.
Zacznijmy teraz.

Gdzie się uczymy?

Zapraszam na lekcję, które odbywać się będą w domowej atmosferze, przy dużym białym stole w otoczeniu zielonej (naprawdę) kuchni. Przy herbacie i ciastkach też, jeżeli to zmotywuje do intensywnej pracy.

*Cena obejmuje:
- 60 min. lekcji,
- druk/ksero materiałów edukacyjnych* takick jak: testy CKE, wiersze do analizy, felietony, eseje, opowiadania służace nauce czytania ze zrozumieneim, obrazy, komiksy oraz ćwiczeń. *
- czas sprawdzenia zadań pisemnych majacych postać dłuższych wypowiedzi (np. rozprawka).*

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2006
Kolegium Nauczycielskie im. G. Piramowicza we Wrocławiu
Licencjat
język polski z historią
10.2006 - 06.2008
Uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Pani Hania pomogła mi w przygotowaniu prezentacji maturalnej. Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na jej zaangażowanie. Zawsze była przygotowana do zajęć i gotowa odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Pani Hanna pomogła mi napisać pracę, a także poświęcała swój czas na sprawdzenie jej i wprowadzenie korekt, nawet poza zajęciami. Serdecznie wszystkim polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2014

Pani pomogła mi w przygotowaniu prezentacji maturalnej - konkretnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. Do każdych zajęć zawsze przygotowana, z ogromną ilością pomysłów. Nauczyciel godny polecenia. Aż dziw, że wybiera Pani dziennikarstwo mając tak dobry warsztat jako podagog i polonista :)

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Będąc nieco zaawansowany wiekiem, mogę polecić Hannę Niełacną jako bardzo solidną osobę. Cierpliwa, wytrwała i myśląca o tym nad czym pracuje. Doceniam jej zaangażowanie i pogodę ducha na codzień, a także szerokie horyzonty intelektualne i zainteresowania, wykraczające poza tematykę zwykłej lekcji. Korepetytor, to przede wszystkim człowiek. Hanna Niełacna zasługuje na duże "Ce".

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Pani Hania jest przemiłą osobą, która z dużą cierpliwością przygotowała mnie do matury z języka polskiego. Pomogła zarówno przy egzaminie pisemnym, jak i prezentacją na ustny. Bardzo polecam, mile wspominam te lekcje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.