Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź

Opis ogłoszenia

Studiowałam w Portugalii, na Uniwersytecie w Porto. Bardzo dobrze poznałam język, kulturę i obyczaje tego kraju, wielokrotnie tam bywałam i wracam jak tylko mogę. Ukończyłam kursy językowe i posiadam certyfikaty. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu lekcji. Chętnie podzielę się swoją wiedzą! Mam nadzieję zarazić pasją do Portugalii i portugalskiego! :-)

Zapewniam materiały do nauki. Mam dużo podręczników (kursowe, gramatyka, słownictwo, testy egzaminacyjne), na poziomach od A1 do C1. Wszystkie książki są najnowsze, według nowych zasad ortografii (po 2012 roku).
Możliwość zajęć grupowych (niższe stawki).

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2005
Uniwersytet Łódzki, Universidade do Porto
Magister
Kursy i szkolenia
05.2011
Diploma Avançado de Português DAPLE (C1)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2014

Hania przeprowdziła mnie przez wszystkie zawiłości języka portugalskiego, co zaowocowało zdanym egzaminem DIPLE (B2). Plusy: z poczuciem humoru, ale też bardzo dobrze zorganizowana i wymagająca. Dokładna, uczciwa, doskonale przygotowana do zajęć. Na zajęciach nie ma obijania się, od początku mówimy po portugalsku, tak jak potrafimy. Pełen profesjonalizm!
Minusy: brak.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2012

Świetna nauczycielka! Polecam. Małgosia

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2011

Zajęcia są prowadzone profesjonalnie,
w bardzo sympatycznej atmosferze,
dostosowywane do potrzeb uczniów.

Pozdrawiam!
Gosia

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.