Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Poznań
Ostrów Wielkopolski
Język niemiecki40 / 60 min

Hanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień  dobry, 
jestem absolwentką Filologii Szwedzkiej w Katedrze Skandynawistyki im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie licencjatu, drugim wiądącym językiem był język niemiecki, którym posługuję się w stopniu bardzo zaawansowanym. Posiadam certyfikat TestDaF na poziomie C1. Wygrałam również wielkopolski konkurs języka niemieckiego organizowany przez Wyższą Szkołę Bankową. Posiadam liczne materiały dydaktyczne. Zapraszam do współpracy.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 07.2015
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia szwedzka
Kursy i szkolenia
06.2012
Certyfikat TestDaF
Doświadczenie
10.2017 - 06.2018
Szkoła Języków Obcych
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Pomimo małych obaw dotyczących trudności języka szwedzkiego zaczęłam naukę kilka miesięcy temu. Z Panią Hanią nauka tego języka okazuje się prosta! Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie. Otrzymuje materiały związane z gramatyką lub interesującymi mnie słówkami, całymi zwrotami. Dodatkowo czytamy opowiadania. Pani Hania zawsze uśmiechnięta i służąca pomocą, zero stresu związanego z mówieniem jeśli ktoś ma jakieś trudności.

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Witam, zacząłem naukę języka niemieckiego i jestem bardzo zadowolony. Po krótkim czasie widzę efekty. Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Naukę języka szwedzkiego rozpoczęłam z Panią Hania ponad pół roku temu. Zajęcia są prowadzone fantastycznie! Dużo materiałów w tym listy nowych słówek, ćwiczenia gramatyczne, a także artykuły, fragmenty książek (które są tłumaczone na zajęciach, dzięki czemu poznałam wiele ciekawych zwrotów i sama nauka jest interesująca ;)). Od samego początku było dużo czytania na głos i ćwiczenia wymowy, a to jest bardzo ważne! Na dodatek wszystko w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.