Halina Gawenda

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczyciel z doświadczeniem na różnych poziomach nauczania (od IV klasy SP do III LO i IV TE) udzieli korepetycji z j. polskiego uczniom ze szkoły podstawowej i średniej.
Pomoże w opanowaniu bieżącego materiału oraz przygotuje do egzaminów (egzaminator OKE egzaminu po klasie ósmej i egzaminator maturalny). Pierwsza lekcja bezpłatna.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa14:00 - 19:00
Czwartek14:00 - 19:00
Piątek14:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Ogromna pomoc w przygotowaniu do matury. Pani Halina bardzo dobrze tłumaczy, wszystkie lekcje były przeprowadzone profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem oraz w bardzo miłej atmosferze. Bardzo polecam!!!

Halina Gawenda

Przepięknie dziękuję.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Zajęcia prowadzone w sposób bardzo ciekawy. Uczeń dzięki nim poczuł się pewniej przed egzaminem kończącym szkołę podstawową. Gorąco polecam Panią osobom przygotowującym się do egzaminu i bardzo dziękuję .

Halina Gawenda

Bardzo dziękuję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.