Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin

Halina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Halina

O mnie

Jestem pasjonatką języka rosyjskiego i kultury rosyjskiej. Ukończyłam filologię rosyjską z wyróżnieniem na Uniwersytecie Wrocławskim i od ponad 30 lat jestem wykładowcą tego języka. Prowadziłam wiele szkoleń i kursów, zarówno w Polsce, jak i w Rosji. Byłam przewodnikiem wycieczek, tłumaczem, a nawet komentatorem sportowym. Działam wszędzie, gdzie ma możliwość używania tego pięknego języka i zarażania nim innych. Zapraszam na pierwsze zajęcia. Warto zaufać profesjonalistce.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

Od dluzszego czasu szukalam lektora jezyka rosyjskiego. Do pani Haliny trafilam z polecenia i jestem bardzo zadowlona. Godziny elastyczne, p. Halina dysponuje duza iloscia materialow i podrecznikow i ma wieloletnie doswiadczenie w nauczaniu. Polecam serdecznie.

avatar
Maria H.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajec. W rok opanowalam material na caly poziom i widze, jak szybko robie postepy." Odblokowalam" sie z mowieniem, wiem co umiem, a nad czym musze jeszcze popracowac. Bardzo podoba mi sie to, ze na zajeciach panuje swobodna atmosfera. Pani Halina odpowiada zawsze na wszystkie moje pytania, wyjasnia kazdy problem czy niejasnosc. Swietne zajecia!

Halina

Dziękuję za tę opinię Pani Marysiu! I ja się cieszę, że robi Pani tak niesamowite postępy. Pozdrawiam.

avatar
Baśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Pani Halina jest super! Polecam bardzo :)

Halina

Dziękuje za ten komentarz Basiu, do zobaczenia na następnej lekcji :-)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Jeżeli szukacie doświadczonego nauczyciela, który wie czego uczyć a nie jakiegos studenta który tylko chce sobie dorobić to polecam pania Halinę. Juz od roku chodzę do niej na zajęcia i jestem bardzo zadowolony, polecam!

Halina

Panie Damianie, cieszę się, że jest pan zadowolony z naszej współpracy. Do zobaczenia w poniedziałek!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2016

Polecam serdecznie p.Halinę. Bardzo profesjonalna lektorka, w rok świetnie przygotowała mnie do egzaminu. Atmosfera na zajęciach bardzo miła, gdy trzeba zajęcia były przedłużane bez problemu. Widać, że jest to profesjonalna lektorka, z wieloletnim doświadczeniem. Naprawdę polecam.

Halina

Pani Jolu, zajęcia z Panią to była przyjemność. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.