Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Olsztyn

Piotr Choi

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Piotr Choi

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2010
Uniwersytet im Adama Mickiewicza
Licencjat
filologia koreańska
02.2012 - 07.2014
Seoul Institute of the Arts
Licencjat
Produkcja filmowa - wydział operatorski
Kursy i szkolenia
01.2009
Hanguk Univerisity of Foreign Studies
12.2011
Hanyang University
Doświadczenie
06.2012 - aktualnie
Tłumaczenia pisemne - freelance
Tłumaczenia pisemne polsko - koreańskie i koreańsko - polskie (głównie o tematyce finansowej i produkcji).
08.2013 - 10.2013
Samsung Electronics Manufacturing
Tłumaczenia pisemne i ustne.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć! Pan Paweł jest bardzo miłą osobą i każda lekcja mija w przyjaznej atmosferze. Dowiaduję się dużo ciekawostek o Korei, a sposób w jaki język jest mi przekazywany przynosi rezultaty! Polecam ❤️

Piotr Choi

Dziękuję za wspaniałą opinię :) ale od dzisiaj będę nazywał Cię Karolina jak ja jestem Paweł :P

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Bardzo miła atmosfera na lekcjach i duża cierpliwość ze strony korepetytora. Pan Piotr z chęcią odpowiada na wszelkie pytania dotyczące zarówno języka jak i kultury koreańskiej

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Pan Piotr jest przesympatycznym nauczycielem, lekcje mijają błyskawicznie w miłej atmosferze. Zajęcia prowadzone są w formie luźnej rozmowy, ale tak naprawdę rozumiem, że to że to z góry zaplanowane, dokładne lekcje, na których poruszane są nowe tematy. Gramatyka, która była dla mnie trudna i niezrozumiała po zajęciach jest prosta i logiczna. Z lekcji zawsze wracam w pozytywnym nastroju. Oprócz tego dowiaduję się wielu naprawdę interesujących rzeczy temat Korei. Mimo, że mieszkam dość daleko, a do Olsztyna przyjeżdżam specjalnie na zajęcia, będę wracała częściej. Naprawdę warto. Gorąco polecam. Najlepszy nauczyciel! ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Jeden z najmilszych i najbardziej przekonywujących do języka korepetytorów jakiego można znaleźć w Olsztynie. Zajęcia odbywają się w naprawdę bezstresowej atmosferze, czasami z pomocą wspaniałej żony Pana Choi I nie są monotonne, cały czas skupione na gramatyce.
Gorąco Polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Pan Piotr jest przemiłym człowiekiem i fantastycznym nauczycielem. Prowadzone przez niego lekcje oprócz rzetelnej nauki niosą ze sobą niezwykłą koreańską przygodę, rozbudzają ciekawość i chęć zgłębiania tej jakże odmiennej kultury. Córka ze zniecierpliwieniem czeka na kolejne lekcje i wraca z zajęć z Panem Piotrem podekscytowana.. To korepetytor naprawdę godny polecenia.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Lekcje odbywają się w miłej, luźnej i wesołej atmosferze. Podczas zajęć nauczyciel oprócz przekazywania wiedzy teoretycznej opowiada także przeróżne ciekawostki o kulturze Korei. Jest także możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy podczas rozmowy z native speakerem. Gorąco polecam osobom szukającym w Olsztynie i okolicach nauczyciela języka koreańskiego.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2018

Bardzo dobry korepetytor. Lekcje są bardzo interesujące i oprócz praktyki można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o Korei:).

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Bardzo dobry nauczyciel, lekcje przyjemne ( i zabawne ), zachęcam wszystkich, którzy szukają kursu koreańskiego w Olsztynie i okolicach ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.