Waldemar Ładoń

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  • Oferuję swoje ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu licznych prelekcji, dyskusji, spotkań i prezentacji w licznych instytucjach (w tym Młodzieżowe i Miejskie Centra Kultury, Biblioteki, Konwenty) państwowych i prywatnych.
  • Szkolę i przekazuję wiedzę na każdym poziomie zaawansowania. Od najmłodszych do najstarszych prelegentów.Dla tych, których całkowicie zżera trema podczas wystąpień i krępuje ich mówienie publicznie do osób z pewnym lub nawet znacznym doświadczeniem. Chcących doszlifować swoje umiejętności.
  • W zakres nauki wchodzą wszystkie zagadnienia związane z tematem, od ogólnej prezencji (w tym pewności siebie) , przez emisję głosu aż po kompleksowe układanie ramowego planu wypowiedzi . Zbieranie materiału na rzecz prezentacji, opracowywanie treści i profesjonalne prowadzenie dyskusji .

Cena jest bardzo mocno zależna od poziomu i zdolności ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panem Waldemarem. Zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze. Posiada bardzo duży zasób słownictwa, zna się na profesjonalnym przygotowaniu prezentacji na każdym poziome, odwróconym nauczaniu oraz realizuje zadania w terminie. Naprawdę polecam!!!

Waldemar Ładoń

Dla mnie współpraca także była przyjemna i profesjonalna ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.