Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Faktura VAT

Gvantsa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Gvantsa

O mnie

Mam doświadczenie w korepetycjach z języka gruzińskiego oraz we współorganizacji wydarzeń kulturalnych i spotkań promujących język i kulturę. Jestem osobą komunikatywna, otwarta, sumienną i zdyscyplinowana.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 11.2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Doktor
językoznawco
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2013

mialam okazje uczyć sie podstaw jezyka gruzinskiego wlasnie u Gvancy, naprawde super, super podejscie, entuzjazm, no i widac efekty:) polecam! warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.