Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Chorzów
Świętochłowice
Bytom
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Marian

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nauka gry na gitarze klasycznej akustycznej elektrycznej od podstaw i na każdym poziomie zaawansowania.Nauka nut ,tabulatur gitarowych , akordów - chwytów gitarowych , finger style.Zasady Muzyki. Zajęcia u nauczyciela lub ucznia.Nauka gry także ON-LINE. Gram na gitarze od 1978 roku.Uczę od 1986 roku.Jestem czynnym zawodowym muzykiem.Uczyłem w Szkole Muzycznej I st.Uczyłem także w Szkole Muzycznej YAMAHA.Aktualnie jestem instruktorem gitary w kilku domach kultury.Moi uczniowie byli laureatami konkursów gitarowych "Gram sam" i "Blue Tone".Oferuję także Lekcje ONLINE przez SKYPE lub inne komunikatory. Możliwy dojazd do ucznia Chorzów,Swìętochłowice,Bytom,Radzionków, Piekary Śląskie,Ruda Śląska, Katowice Zapraszam do kontaktu  :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1984 - 06.1992
PSM IIst. w Chorzowie
gitara klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1986 - aktualnie
Nauczyciel, Instruktor gitary

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.