Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 45 min

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/526 opinii

Opis ogłoszenia

Witam Państwa,

pragnę zaoferować w 100% profesjonalną naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej oraz naukę śpiewu na każdym poziomie zaawansowania z dojazdem do ucznia.

Nauką gry na gitarze zajmuję się od blisko 14 lat. Jest to nauka na najwyższym poziomie, gdzie każda minuta lekcji jest wykorzystana.

Wiek ucznia jest absolutnie bez znaczenia.

Zaznaczę, że mam wykształcenie wyższe magisterskie - kwalifikacje pedagogiczne , co ułatwia mi pracę z dziećmi oraz młodzieżą. Dodam, że jak dotąd 23 moich uczniów dostało się do szkół muzycznych bez najmniejszych problemów.

Nauka gry na gitarze obejmuje między innymi:
- czytanie nut
- czytanie tabulatur
- grę palcami
- grę kostką
- harmonię
- grę akordami
- skale
- grę z wykorzystaniem różnych rodzajów uderzeń
- etc.

Nauka obejmuje między innymi następujące gatunki muzyki:
- klasyka
- pop/rock
- ska
- jazz
- country
- blues
- punk
- reggae‎
- etc.

Dodatkowo jeśli uczeń wykazuje ku temu chęci zajmę się nauką śpiewu, a ta obejmuje między innymi:
- śpiew solowy
- śpiew z podziałem na głosy
- poprawną dykcję
- kształcenie słuchu
- śpiewanie z przepony
- poprawną emisję głosu
- etc.

Poza tym pragnę zaznaczyć, że jeśli na chwilę obecną nie posiadają Państwo własnego instrumentu, to nie stanowi to absolutnie żadnego problemu, gdyż oferuję własny. Ponadto jestem w stanie pomóc przy wyborze odpowiedniej gitary.

Zachęcam Państwa do telefonowania, gdyż gwarantuję Państwu 100% satysfakcji z prowadzonych przeze mnie lekcji.

Tel.: 663 907 807 - z uwagi na charakter mojej pracy proszę o telefonowanie "do skutku"(!) w godzinach 9:00 - 20:00. Nie odpowiadam na sms’y, maile oraz nie odbieram połączeń z numerów prywatnych.

Zaznaczam, iż wszelkie ślady kopiowania ogłoszenia będą zgłaszane moderatorom serwisu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Kursy i szkolenia
06.2009
Studia magisterskie - ocena bardzo dobra z wyróżnieniem
06.2009
Ukończony czteroletni blok pedagogiczny na Uniwersytecie Szczecińskim - ocena bardzo dobra
Doświadczenie
09.2004 - aktualnie
15-letnie doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze oraz śpiewu!

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Przed zajęciami z Panem Robertem córka przez ponad pół roku chodziła do jednej ze szczecińskich szkół nauki gry na gitarze w której to nie nauczyła się dosłownie niczego. Tutaj po trzech, może czterech zajęciach córka grała już pierwsze piosenki, a po trzech miesiącach zaczęła grać z nut. Uważam, że takich właśnie nauczycieli powinno się wspierać – uczących gry a nie teorii. Jedyny minus to niestety fakt, że trudno u Pana o wolny termin, ale wystarczy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i na pewno się uda. Szczerze polecam, Beata z córką Martyną

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Nauka gry na gitarze bardzo profesjonalna. Każda minuta jest wykorzystana, dodatkowo jeśli uczeń chce śpiewać to Pan delikatnie go do tego zachęca, bez nacisku oczywiście. Córka jest bardzo zadowolona z lekcji na które naprawdę chętnie chodzi, my jako rodzice jesteśmy za to bardzo zadowoleni z rezultatów nauki po tak krótkim czasie jej trwania. Pozdrawiamy Pana, Ania i Marcin

avatar
Joanna Zarembska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z prowadzonych zajęć. Nasz syn uczył się wcześniej w jednej ze szkół przez prawie dwa lata jednak postępy były niewielkie. Po trzech miesiącach nauki z Panem gra o wiele płynniej, szybciej, a przede wszystkim chętniej. Szczerze polecam lekcje ponieważ, mimo że zajęcia nie są najtańsze to zapewniam że warto, bo na pewno nie są to pieniądze zmarnowane. Joanna Zarembska

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Poziom lekcji świetny, wszystko jasno wyjaśnione z ogromną dawką cierpliwości :) Generalnie bardzo polecam zajęcia z Panem, ponieważ już po dwóch miesiącach nauki efekty są rewelacyjne. Mimo, że lekcje nie należą do najtańszych to uważam, że są warte swojej ceny. Jedyny minus to bardzo trudno u Pana o wolny termin :-(

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Lekcje, mimo, że nie należą do najtańszych to ich jakość i podejście Pana rekompensują wszystko. Profesjonalizm z każdym calu a przy tym nienapięta atmosfera sprawiły, że córka z niecierpliwością czeka na kolejne lekcje. Dziękujemy i do zobaczenia w sobotę!

avatar
Ewa Sarska - Działowicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Wspaniały nauczyciel!
Mój syn chodził na lekcje do dwóch panów nim trafił pod skrzydła Pana. Tutaj wszystko piękne wytłumaczone, logicznie, prosto, notatki w zeszycie syna dostosowane do jego wieku (Michał ma 11 lat), ogromna doza cierpliwości.
Syn po roku nauki gra zupełnie płynnie około 20 utworów. Dziś sam już zagląda do Internetu w poszukiwaniu inspiracji, jednak mimo to, od września wracamy do nauki!
Polecam serdecznie, Ewa Sarska - Działowicz.

avatar
Sylwia Wójcik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Ze względu na przeprowadzkę po dwóch latach świetnych lekcji chciałam podziękować za dotychczasową naukę i cierpliwość do mnie :) Świetne zajęcia, rzetelnie, klarownie i z ogromną dozą chęci nauczenia przekazany materiał! Dziś gram już zupełnie swobodnie, czytam tabulatury, nuty, potrafię też czasami coś zaimprowizować :) POLECAM NAPRAWDĘ KAŻDEMU, ponieważ lekcje z tym Panem to sama przyjemność! Dziękuję, Sylwia Wójcik!

avatar
Joanna Matysiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Najlepszy nauczyciel jakiego mogłam mieć! Po trzymiesięcznych poszukiwaniach i kilkunastu lekcjach z różnymi osobami okazuje się, że ten człowiek po prostu uczy grania na gitarze a nie odgrywania utworów! Po kilku lekcjach grałam już swoje pierwsze utwory! Bez zbędnego gadania i filozofowania! Wprawdzie cena za zajęcia nie jest "studencka" a i na wolny termin chwilę musiałam poczekać, jednak dziś, po roku współpracy oceniam, że naprawdę było warto! Szczerze polecam wszystkim którzy poszukują rzetelnego i uczciwego człowieka, który po prostu wie jak uczyć by nauczyć! Pozdrawiam Joanna

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Lekcje na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Ogromna kultura osobista, wyczucie a nade wszystko ogromny talent to zdecydowanie ogromne atuty nauczyciela. Córka w ciągu trzech pierwszych miesięcy nauczyła się grać swoje pierwsze utwory, a dziś po niespełna roku nauki (zaczęłyśmy we wrześniu 2018 roku), ma w repertuarze kilkanaście utworów. W wakacje córka przechodzi do nauki nut więc za pewne też będzie ciekawie! Polecamy wszystkim niezdecydowanym, ponieważ efektywność nauki przez Pana przerosła nasze oczekiwania kilkukrotnie! Pozdrawiam, dziękujemy i żałujemy, że nie można ocenić na 6!

avatar
Marta Szejbal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Świetny kontakt z uczniem, doskonała zdolność tłumaczenia nawet tym najbardziej opornym! Moim zdaniem ogromny też talent muzyczny! Polecam wszystkim! Marta

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Mimo stosunkowo wysokiej ceny, bo lekcje nie należą do ofert „studenckich”, razem z mężem zdecydowaliśmy się zaryzykować i oddać dziecko w ręce profesjonalisty.
Muszę przyznać, że wyniki pracy z córką bardzo nas zaskoczyły. Doskonały, naprawdę fenomenalny kontakt z uczniem, zajęcia w bardzo luźnej atmosferze, bez zbędnego stresu, z ogromną dawką cierpliwości do ucznia!
Córka po trzech miesiącach potrafi zagrać płynnie kilka utworów, a do tego po namowach Pana, zaczęła śpiewać i okazało się, że potrafi! :)
Jako mama 13 latki szczerze polecam ponieważ lekcje nie są przegadane, o niczym, gdzie dziecko przez trzy tygodnie uczy się nazw elementów gitary, bez wydobycia nawet jednego dźwięku… Mamy wrażenie, że tutaj liczy się po prostu muzyka, a nie słowa. Rewelacja! Szczerze polecamy, Agnieszka z córką Julią.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Bardzo dobry kontakt. Nauczyciel potrafi w przystępny sposób przekazać posiadaną wiedzę. Szybkie efekty. Dziękuję i do zobaczenia w piątek! :-)

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Lekcje w 100% profesjonalne! Córka po bardzo krótkim czasie zaczęła grać zupełnie płynnie z nut! Rewelacja! Dziękuję Elżbieta z córką

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Bardzo dobry kontakt z uczniem. Nauczyciel potrafi w prosty sposób przekazać posiadaną wiedzę. Bardzo szybkie efekty, które bardzo zaskoczyły mnie i męża. Dziękuję i pozdrawiam, Danuta Mrozewicz

avatar
Zosia K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Nauka konkretna, rzetelna i w 100% warta swojej ceny. Wszystko wyjaśnione w sposób prosty, taka przysłowiowa „kawa na ławę”, gdzie nie ma żadnych niedopowiedzeń! Ogromna pasja, piękny wokal i energia w nauczycielu! Kilka miesięcy poszukiwań i oczekiwania na wolny termin – opłaciło się!

avatar
hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm! Szczerze polecam! Hanna/Szwajcaria

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Rewelacyjne zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Pani wie o czym mówi, posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu i doskonały kontakt z uczniem! Świetnie też śpiewa ;)

Niestety jedynym minusem jest bardzo mała liczba wolnych terminów, ale jeśli już ktoś się "wstrzeli" to zapewniam, że bedzie absolutnie usatysfakcjonowany z rezultatów nauki! :)

Polecam z czystym sumieniem! Dawid

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Świetny nauczyciel. Wiedza przekazywana w sposób zrozumiały i logiczny a do tego sam nauczyciel miły i sympatyczny. Dziecko po sześciu miesiącach nauki gra płynnie na instrumencie. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

11/10 ...po prostu. Dziękuję i do zobaczenia na początku paździenika! :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Po długich poszukiwaniach nauczyciela udało się nam umówić na pierwszą lekcję we wrześniu 2016 roku. Od tego czasu, muszę przyznać, córka zrobiła ogromne postępy. Gra płynnie, zaczyna śpiewać, choć wcześniej była bardzo temu niechętna. Lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie, ale sądząc po relacjach córki, w luźniej atmosferze i z uśmiechem na ustach. Jedyny minus to niestety mała liczba wolnych terminów :-( Do plusów należy jeszcze zaliczyć to, że nie musiałyśmy kupować żadnych książek ani nic w tym rodzaju, więc zawsze to jeden koszt mniej. Pozdrawiam Anna z córką.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Witam,

Zapisałam dziecko na naukę gry na gitarze. Szczerze mówiąc na początku nie wiązałam wielkich nadziei na poprawę warsztatu mojego syna, który od dwóch lat uczęszcza do szkoły muzycznej. U syna pojawiły się problemy zarówno w kategorii nauki gry na gitarze jak i samych chęci dziecka.

Nic bardziej mylnego - nauczyciel to młody energiczny człowiek, który na nowo zachęcił moje dziecko do grania na niemal znienawidzonym przez nie instrumencie. Nauczyciel z ogromną wiedzą w zakresie nauki jakiej udziela i fenomenalnym podejściem do ucznia, dzięki którym zjednuje sobie sympatię otoczenia.
Syn po roku nauki nie tylko pokochał ponownie gitarę, ale za namową nauczyciela zaczął śpiewać!

Polecam serdecznie i mam nadzieję na wieloletnią współpracę!!

Pozdrawiam Małgorzata

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Zgodnie z zapowiedzią wystawiam opinię ;)

Nasz 13-letni syn, trzy lata temu, chciał grać na gitarze. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na lekcje u tego Pana już po pierwszych zajęciach. Po prostu strzał w dziesiątkę!

Rzetelna wiedza, super atmosfera i co chcę naprawdę podkreślić!!!!! - umiejętność znalezienia kontaktu z dzieckiem! Nasz syn należy do grupy tych „nieśmiałych”, a tutaj po zajęciach wychodzi pewny siebie i uśmiechnięty!! Syn zaraził się pasją gry na gitarze, znalazł wreszcie własne hobby, które cały czas rozwija, zresztą już trzeci rok...

Dodatkowo Pan jest nauczycielem biologii, geografii, historii i języka polskiego więc i w tych dziedzinach współpracujemy, a żona Pana nauczyciela wspomaga naszą córkę matematycznie i językowo, tak więc mamy zajęcia kompleksowe, można by rzec „rodzinne” ;)

Jak najbardziej polecamy współpracę rodzicom, który chcą aby w dziecku została zasiana „fasolka” pasji, która będzie się rozwijać i wzrastać, oby przez całe życie.

Pozdrawiamy Pana jak zawsze, bardzo serdecznie :)

avatar
Elżbieta Moczulska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

200% PROFESJONALIZMU! Świetne podejście do ucznia, wyrozumiałość, a przy tym surowe ucho nauczyciela.

Moja córka miała dotąd dwóch nauczycieli i niestety żaden nie poradził sobie z "opornością materiału" jakim jest muzykalność mojego dziecka ;-) Powiedziano nam, że słabo z poczuciem rytmu, słuchem muzycznym i śpiewem, jednak nie poddaliśmy się.

W końcu trafiliśmy na tego nauczyciela – po dwóch miesiącach regularnych lekcji córka wreszcie gra na gitarze, zaczyna wplatać w to śpiew… Nie mogliśmy uwierzyć, że w tak krótkim czasie da się z niej wydobyć tak dużo.

Reasumując: cena lekcji – odpowiednia do poziomu nauczania [pamiętajcie Państwo, że w cenie lekcji jest dojazd do ucznia (a w tym przecież Państwa czas) i wszystkie materiały – nie kupiliśmy dotąd ani jednej książki!]. Poziom – absolutnie najwyższy. Podejście rewelacyjne!

Sama jestem nauczycielką i proszę mi wierzyć – ten nauczyciel nie minął się z powołaniem!

Szczerze polecam i dziękuję, pozdrawiam Ela i Ola

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2016

Rewelacja! Po prostu rewelacja! Atmosfera na zajęciach - doskonała, dokładność, doskonały słuch, gust muzyczny i nieziemska cierpliwość - to cechy najważniejsze (wiele razy pod drzwiami słyszałam śmiech, zamiast kolejnych reprymend, jak w przypadku poprzednich nauczycieli, a i tak wyniki są o milion razy lepsze!). Poza tym pełna elastyczność, bezproblemowość i szukanie rozwiązań, takich by uczeń grał coraz lepiej. Moje dziecko, w przeciągu dwóch lat korzystało z pomocy trzech nauczycieli, ale jedynie ten okazał się doskonały! Dziękujemy i do zobaczenia w październiku! :-)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Szczerze mówiąc, rok temu gdy zaczynałem po raz czwarty naukę gry na gitarze obiecałem sobie, ze ten nauczyciel nauczy mnie grać na gitarze, to napiszę opinię, bo jak dotąd nie udało się to pozostałym trzem nauczycielom.
No więc piszę: lekcje z tym człowiekiem to po prostu czysta przyjemność. Dotąd korzystałem z pomocy trzech osób i nikt nie miał tyle cierpliwości co ten facet. Z korepetycji korzystam od niespełna roku i swobodnie gram już na gitarze, a i zaśpiewać się coś czasami uda :-) Wcześniej lekcje były żmudne, nudne, bez grama dozy humoru i swobody. Teraz jest zupełnie inaczej – rzeczowo, a przy tym zabawnie. Konkretnie, ale i z dodatkiem humoru i ironii. Nie musicie Państwo martwić się żadnymi książkami, solfeżami, zeszytami ćwiczeń itp., bo nauczyciel ma swoje własne opracowania, które dopasowuje do potrzeb ucznia. Jak dla mnie super podejście, zero ściemy, po prostu konkretny gość! Dziękuję za pomoc i do zobaczenia wkrótce na kolejnej lekcji! Pozdrawiam, Andrzej!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2015

Nauka z tym człowiekiem to prawdziwa przyjemność! Pełen profesjonalizm, cierpliwość i świetne, miłe podejście.

Moje dziecko było zniechęcone nauką w szkole muzycznej, gdzie przerabiali tylko nuty, nuty, nuty... Przez trzy lata zmienialiśmy prywatnych nauczycieli trzykrotnie... Jak syn miał zagrać coś na gitarze to robił to niemal ze łzami w oczach.

Teraz jest już zupełnie inaczej! Po dołownie kilku lekcach granie dla mojego syna jest przyjemnością! Nie kupujecie Państwo żadnych książek, zeszytów ćwiczeń czy solfeżów - to duży plus, ponieważ nauczyciel przynosi wszystkie materiały dla ucznia ze sobą! Polecam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.