Centro Hispano Guido Villarreal

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Katowice
Gliwice
Bielsko-Biała
Radom
Sosnowiec
Częstochowa
Czechowice-Dziedzice
Faktura VAT

Centro Hispano Guido Villarreal

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Centro Hispano Guido Villarreal

O mnie

Hola, ¿qué tal? Soy Guido, el profe de español i

 mam przyjemność prowadzić CENTRO HISPANO. Jestem Native Speakerem języka hiszpańskiego, jednocześnie posiadam odpowiednie przygotowanie filologiczne w tym kierunku oraz bogate doświadczenie, zdobyte podczas mojej wieloletniej działalności edukacyjnej. Dla uspokojenia początkujących dodam, że posługuję się biegle również językiem polskim. W mojej 30-letniej praktyce nauczania języka hiszpańskiego zebrałem wiele dowodów na to, że indywidualny tok studiów i nauka w małych grupach to najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego.

Podczas zajęć językowych kładę szczególny nacisk, obok gramatyki i słownictwa, których znajomość jest niezbędna do sprawnego posługiwania się językiem, na swobodną konwersację z kursantami, aby nie czuli się zagubieni w codziennych sytuacjach życiowych, wymagających znajomości języka hiszpańskiego.CENTRO HISPANO oferuje:


 • zajęcia wyłącznie z NATIVE SPEAKEREM - to bezdyskusyjnie najskuteczniejsza forma zapoznawania się i doskonalenia sztuki władania żywym i w 100% prawdziwym językiem obcym „u źródła”
 • kursy konwersacyjne - jeśli interesuje Cię błyskawiczny rozwój Twoich umiejętności komunikowania się w języku hiszpańskim (nawet mając poziom A1), to te kursy są dla Ciebie
 • kursy indywidualne – to najefektywniejsza i najszybsza metoda nauki języka obcego, która umożliwia świetny kontakt lektora - NATIVE SPEAKERA - z uczniem
 • kursy w małych grupach (2-4 os.) - nauka w małych grupach to niezwykle skuteczna metoda nauki języka obcego
 • kursy egzaminacyjne – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury i DELE - szlifujemy gramatykę, ćwiczymy rozumienie ze słuchu i tekstów pisanych, rozwijamy umiejętności wypowiedzi pisemnej i ustnej
 • kursy ekspresowe e intensywne- kursy przygotowawcze dla osób podróżujących po krajach hiszpańskojęzycznych -skupiamy się na nauce radzenia sobie w różnych sytuacjach, które mogą zdarzyć się w podróży
 • konsultacje językowe

  sprawdzanie i korekta prac dyplomowych Online.

  Zapraszam serdecznie na nowe kursy języka hiszpąńskiego ONLINE:  Zapisy trwają

  Guido Villarreal

  Tel. 600 460 019

  CENTRO HISPANO

  Na FB

  @hiszpańskionlineNativeSpeaker

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Miałam okazję mieć konwersacje z hiszpańskiego. Polecam. Bardzo miła atmosfera, cierpliwość ze strony Guido na wagę złota. Fachowość i profesjonalizm na wysokim poziomie.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Najlepszy native speaker, nauczyciel, pedagog i osobowość!!!! Profesjonalizm i ogromna pomoc przy korekcie prac licencjackich i magisterskich, właśnie za to wszystko bardzo dziękuję !!!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2015

Guido jest jednym z najlepszych lektorów języka obcego, jakich spotkałem w swoim życiu. W ciekawy sposób prowadzi zajęcia, nowocześnie prezentuje słownictwo, ułatwiając jego lepsze zapamiętywanie. Ponieważ lubię samodzielnie wyszukiwać różne wyrazy i zwroty, mogę stwierdzić, że zawsze chętnie i jako native speaker kompetentnie pomaga w interpretacji i klasyfikacji nietuzinkowych wyrażeń. Niezwykle cenna i przydatna jest również jego doskonała znajomość języka polskiego, nawet w zakresie frazeologizmów. Przyjemnej i efektywnej nauce sprzyja na pewno także życzliwe usposobienie nauczyciela, poczucie humoru oraz anielska wręcz cierpliwość i wyrozumiałość.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2015

Zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia. Profesjonalnie, dynamicznie, konkretnie i skutecznie. Polecam.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2013

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Guido. Przesiąknięci rutyną zajęć szkolnych byliśmy, razem z innymi uczestnikami, zdumieni tym jak ciekawie i efektywnie można prowadzić zajęcia. Znając jego profesjonalne podejście i doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego, poprosiłem także Guida o sprawdzenie mojej pracy magisterskiej. Praca, pod względem językowym, została oceniona bardzo dobrze. Polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć języka hiszpańskiego, wysłać swoje dzieci na korepetycje, mają do sprawdzenia pracę czy po prostu potrzebują tłumacza.

avatar
aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2012

Nauka hiszpańskiego z Guido to prawdziwa przyjemność-nawet nie wiesz, kiedy ten język przestaje być dla Ciebie obcy:-). Miła atmosfera, bogate i ciekawe materiały edukacyjne, duża dawka konwersacji, czytelna gramatyka, a przede wszystkim niespotykanie cierpliwy lektor, który jest native speakerem, mówiącym płynnie po polsku - wszystko to gwarantuje wyjątkową skuteczność Centro Hispano. Gorąco polecam!!!

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2012

Dla mnie rewelacja! Ekwadorczyk, który z wyjątkowym talentem uczy hiszpańskiego, do tego świetnie mówi po polsku, a na dodatek jest przemiłym człowiekiem. Wcześniej nie przypuszczałam, że może istnieć takie połączenie. Polecam :)

avatar
katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2012

Nauka dostosowana do potrzeb ucznia, godziny zajęć także. Położenie w centrum Bielska. Miła i sympatyczna atmosfera zajęć. Gorąco polecam.

avatar
marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2012

Wszystkim zainteresowanym polecam naukę hiszpańskiego z Guido w centro hispano.
Zajęcia są ciekawe, dostosowane do potrzeb uczniów + ciekawe materiały do nauki,
Ja skorzystałem i na pewno moja znajomość hiszpańskiego się poprawiła. Niestety z przyczyn losowych musiałem na razie zrezygnować z nauki hiszpańskiego, ale gdy tylko będę miał możliwość to na pewno wybiorę centro hispano

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.