Jeremiasz Szyndler

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gliwice
Katowice
Chorzów
Zabrze
Siemianowice Śląskie
Ruda Śląska
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos40 / 60 min

Jeremiasz Szyndler

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Mili uczniowie, Drodzy rodzice,
Nazywam się Jeremiasz Szyndler, jestem absolwentem MISHu w Katowicach (filozofia 2014, Prawo 2016). Specjalizuję się w nauczaniu filozofii, w tym zagadnień dotyczących wiedzy o społeczeństwie.

Zajęcia w zależności od Twoich preferencji mogą mieć charakter:
-systematycznych zajęć przygotowujących do startu w olimpiadzie lub przystąpienia do matury. Proponuję autorski program oparty odpowiednio o zagadnienia konkursowe lub podstawę programową rozszerzone o wiadomości z zakresu: teorii prawa i państwa oraz filozofii
-autorskich zajęć nastawionych na rozwój krytycznego myślenia oraz twórczego i samodzielnego stosowania zdobytej wiedzy z wykorzystaniem nieformalnych metod nauczania: eksperymenty z wykorzystaniem mediów społecznościowych, projektowanie rozwiązań ustrojowych, wykorzystanie zaaranżowanej przestrzeni

Moi uczniowie serdecznie wspominają wspólny czas i często osiągali świetne wyniki w nauce.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:
509 971 704
jeremiaszszyndler@gmail com

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Międzyobszarowe Studia Humanistyczne - Prawo i Filozofia
09.2016 - 09.2017
Uniwersytet Śląski
Teoria i filozofia prawa
09.2016 - aktualnie
Szkoła z Charakterem Gliwice
Nauczyciel kontraktowy
09.2017 - aktualnie
Liceum im. Staszica
Nauczyciel kontraktowy
Filozofia, Etyka
Kursy i szkolenia
06.2017
Podyplomowe studia pedagogiczne
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Szkołą z Charakterem w Gliwicach
09.2016 - 09.2017
Uniwersytet Śląśki
09.2017 - aktualnie
IV LO im. Staszica w Sosowcu
09.2020 - aktualnie
Szkoła Doktorska UŚ
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Zajęcia przeprowadzane w rzetelny, zrozumiały i bardzo ciekawy sposób w miłej atmosferze. Pomoc w zrozumieniu zagadnień oraz ich wnikliwe wyjaśnienie. Dogodny termin spotkań i duże zaangażowanie ze strony prowadzącego. Serdecznie polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Miła atmosfera i rzeczowe przygotowanie do matury z wiedzy o społeczeństwie. Duże zaangażowanie ze strony prowadzącego, dogodne terminy, elastyczny grafik, możliwość częstszych korepetycji przed samym egzaminem maturalnym. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2018

Świetna atmosfera zajęć, materiał z liceum opanowałam na poziomie bardzo dobrym, mimo, że zajęcia miałam przez niecałe pół roku raz w tygodniu. Wszystko było bardzo wnikliwie omówione i nawet zagadnienia trudne, problematyczne nie sprawiły mi problemu na maturze.
Serdecznie polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Choć wzięłam tylko kilka korepetycji, to z całego serca polecam! Lekcje były bardzo ciekawe, a naprawdę trudny materiał był wyjaśniony w bardzo przystępny i prosty sposób. Jeszcze raz polecam. :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Polecam z całego serca, 5 miesięcy bardzo rozwijających i niesamowicie ciekawie prowadzonych korepetycji (na Skypie) zaowocowały otrzymaniem tytułu finalistki w Olimpiadzie Filozoficznej. Korepetytor zdecydowanie ma wyjątkowy dar do przekazywania wiedzy - nie tylko w "podręcznikowy" sposób, ale przede wszystkim kreatywnie i bardzo przystępnie. Jeszcze raz polecam serdecznie! :))

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Serdecznie polecam :) Indywidualny harmonogram zajęć, przyjazna atmosfera. Rzetelnie opanowany materiał pozwolił mi osiągnąć dobry wynik z egzaminu maturalnego, znalazłam się również na liście osób rekomendowanych do centralnego etapu Olimpiady Filozoficznej.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

W 5 miesięcy korepetycji dostałem się na etap centralny Olimpiady Filozoficznej i zdałem maturę z filozofii. Przyjemna atmosfera i ciekawe zajęcia. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.