Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Gorzów Wielkopolski
Informatykacena do ustalenia

Tomek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Inżynier pomoże uczniom w informatyce i/lub programowaniu. Wszelkie zadania nie będą już dla Ciebie problemem, przygotuję Cię do sprawdzianów etc. Innowacyjna metoda nauczania, nie traktuję ucznia tak jak nauczyciele, dzięki temu nauka przynosi o wiele większe efekty.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2015

Tomek to prawdziwy ekspert w dziedzinie programowania. Pomógł mi w napisaniu kilku większych programów w Javie i rozplanowaniu pracy nad nimi.
Współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Tomek jest bardzo rozmowny, odpowiedzialny i cierpliwy. Jasno i zrozumiale tłumaczy zawiłości programistyczne.
Polecam każdemu, który potrzebuje pomocy przy pisaniu programów komputerowych. Łatwy kontakt i przyjazna cena.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.