Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia50 / 60 min

Grzegorz

Opis ogłoszenia

Jestem historykiem, doktorantem w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ oraz nauczycielem z kilkuletnim stażem pracy w szkole podstawowej Montessori. Aktualnie uczę historii w jednym z prestiżowych liceów krakowskich. Do tej pory doczekałem się m.in. laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej oraz laureatów konkursów historycznych o zasięgu wojewódzkim/krajowym. 

Pomogę w nadrobieniu zaległości, jak również w przygotowaniach do kartkówek, sprawdzianów, egzaminu maturalnego z przedmiotu oraz olimpiad i konkursów historycznych.

Wyróżnia mnie kreatywność, cierpliwość, skuteczność w nauczaniu i indywidualne podejście do ucznia. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.