Grzegorz Berk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Inowrocław
Chorzele
Grudziądz
Muzyka70 / 60 min

Grzegorz Berk

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam!
Mam na imię Grzegorz i jestem studentem IV roku informatyki oraz uczniem II stopnia Szkoły Muzycznej na specjalizacji skrzypce . Zapraszam Cię serdecznie na zajęcia ze skrzypiec .

Zajęcia są przeznaczone zarówno dla osób dorosłych , które zaczynają swoją przygodę z instrumentem, jak i dzieci (I stopień Szkoły Muzycznej lub nauka prywatnie). To, co dla mnie najważniejsze, żeby Ci przekazać to: dobra technika gry i pasja do instrumentu . Jak szybkie będziesz robić postępy zależy wyłącznie od Ciebie oraz Twojego zaangażowania, jak i czasu jaki poświęcisz na ćwiczenie. Ze swojej strony gwarantuję Ci przede wszystkim indywidualne podejście oraz sprostanie wszystkim problemom jakie możesz napotkać na drodze do celu, który razem obierzemy.

Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno dziecka jak i osoby starszej, dzięki czemu mogę zapewnić Ci wysoką skuteczność oraz wspólną satysfakcję z szybkich postępów w nauce .

Dla osób początkujących proponuję zajęcia stacjonarnie u ucznia, natomiast dla osób, które miały już wcześniej kontakt z instrumentem i potrzebują pomocy w ćwiczeniu/opanowaniu programu istnieje możliwość również zajęć online. Zajęcia stacjonarnie prowadzę w Toruniu.

Gdzie możesz mnie usłyszeć?
https://youtu.be/vSA9vJPnzSs
https://youtu.be/1u0nzQHmjzg
https://youtu.be/wIIJepzIUC4

Zapraszam do kontaktu i współpracy

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu
Szkoła Muzyczna II stopnia - skrzypce
10.2019 - aktualnie
Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu
Inżynier
informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.