Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 / 60 min

Grzegorz

Opis ogłoszenia

Matematyka - szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia wyższe. Przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów, matury podstawowej i rozszerzonej, regularne cotygodniowe zajęcia jak również pomoc doraźna przed sprawdzianami.

Dobry kontakt z uczniem na który kładę szczególny nacisk, miła atmosfera lekcji oraz dokładne dopasowanie przekazywanych treści do jego potrzeb oraz sposobu i formy przekazywania wiedzy do jego osobowości i cech charakteru odgrywa niezwykle ważną rolę w efektach na które razem pracujemy.

Atmosfera lekcji jest miła i swobodna, czasem wręcz partnerska, ponieważ w bezstresowych warunkach można uzyskać optymalną efektywność i ogromne postępy.

Najważniejszym jednak zadaniem jakie stawiam sobie za cel główny każdej lekcji to umiejetne kierowanie logicznym myśleniem ucznia tak, aby to ON rozwiązywał problemy i uczył się myśleć samodzielnie przy moim wsparciu i wskazówkach które mają skorygować błędne myślenie, niewłaściwe nawyki i w przypadku trudnych zadań nakierować na właściwą drogę.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 23:00
Wtorek06:00 - 23:00
Środa06:00 - 23:00
Czwartek06:00 - 23:00
Piątek06:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.