Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce
Starachowice
Skarżysko-Kamienna
Warszawa
Radom
Płock
Siedlce
Ostrołęka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Grzegorz

Opis ogłoszenia

Matematyka - szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia wyższe. Przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów, matury podstawowej i rozszerzonej, regularne cotygodniowe zajęcia jak również pomoc doraźna przed sprawdzianami.

Dobry kontakt z uczniem na który kładę szczególny nacisk, miła atmosfera lekcji oraz dokładne dopasowanie przekazywanych treści do jego potrzeb oraz sposobu i formy przekazywania wiedzy do jego osobowości i cech charakteru odgrywa niezwykle ważną rolę w efektach na które razem pracujemy.

Atmosfera lekcji jest miła i swobodna, czasem wręcz partnerska, ponieważ w bezstresowych warunkach można uzyskać optymalną efektywność i ogromne postępy.

Najważniejszym jednak zadaniem jakie stawiam sobie za cel główny każdej lekcji to umiejetne kierowanie logicznym myśleniem ucznia tak, aby to ON rozwiązywał problemy i uczył się myśleć samodzielnie przy moim wsparciu i wskazówkach które mają skorygować błędne myślenie, niewłaściwe nawyki i w przypadku trudnych zadań nakierować na właściwą drogę.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 23:00
Wtorek06:00 - 23:00
Środa06:00 - 23:00
Czwartek06:00 - 23:00
Piątek06:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2005 - aktualnie
Wieloletnnie doświadczenie.
Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz uprawnienia do nauczania przedmiotów ścisłych.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.