Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Opole (ZWM)
Język angielskicena do ustalenia

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem dyplomowanym, mgr filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym, egzaminatorem maturalnym pracującym przy OKE, egzaminatorem TELC i CITY AND GUILDS. Udzielam korepetycji zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Możliwość przygotowania do testów gimnazjalnych, matury lub innych egzaminów. Nauka zarówno dla początkujących jak i dla osób zaawansowanych. Możliwość nauki u mnie w domu lub dojazd do klienta. Możliwość konwersacji i przygotowania do egzaminu TELC, FCE, CAE, PROFICIENCY.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2010

Polecam bardzo!!! Pan Grzegorz wszystko wytłumaczy cierpliwie i zrozumiale. Świetne podejście pedagogiczne.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.