Grzegorz Kaczmarek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czy masz problem z uczeniem się historii i daty nie do końca wpadają ci do głowy tak samo jak? kiedy?kto coś zrobił w historii?
Jeżeli tak to już się tym nie musisz martwić!
Udzielam korepetycji z historii dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Jestem studentem Uniwersytetu Gdańskiego i w szkole od podstawówki po liceum  umiałem nauczyć się historii oraz przekazać ją w ten sposób aby każdy ją zapamiętał. Różnię się tym że chcę zainteresować ucznia historią, a nie jej uczyć. Moje metody to opowiadanie historii tak aby uczeń zapamiętał to, co się wydarzyło tak aby miał z tym połączenie emocjonalne oraz często dodaje humor do tego,gdyż to zawsze każdy świetnie zapamiętuje. Przed zajęciami zawsze przygotowuje się profesjonalnie. Pierwsza lekcja próbna jest bezpłatna,ty decydujesz czy chcesz je kontynuować.

Numer kontaktowy:735610280

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 10.2017
Korepetytor
Udzielałem koreprtycji również osobom w gimnazjum z angielskiego oraz geografii z powodzeniami

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.