Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Mysłowice
Katowice
Matematyka55 / 60 min

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem wydziału elektrycznego Politechniki Wrocławskiej. Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury, sprawdzianów, kartkówek i wszelkich innych zaliczeń związanych z matematyką na każdym szczeblu edukacji szkolnej. Poszukuję osób do regularnej współpracy. Nie ma co się oszukiwać, że godzina korepetycji dzień przed egzaminem może cokolwiek zmienić. Z mojej strony gwarantuję pełne zaangażowanie. Posiadam duże doświadczenie z uczniami będącymi w trudnej sytuacji, poprawkowiczami czy też z tymi dla których matura okazała się być przeszkodą nie do przejścia. Nie ma dla mnie przypadków beznadziejnych. Korepetycje prowadzę w przyjemnej atmosferze bez niepotrzebnego stresu i napięcia jakie występuje, gdy uczeń nie może zrozumieć danej części materiału w szkole.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2011 - 01.2016
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Elektrotechnika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Moje dziecko – typowy nastolatek, angielski wiadomo na szóstkę bo seriale, teledyski itd., z polskim da sobie radę, za to matematyka… no cóż Pani w osiedlowym sklepie spokojnie by go oszukała. Po 3 latach z Panem Grzegorzem nie martwię się o maturę, nawet po cichu, jak każdy rodzic pewnie, marzę o jakimś kierunku na Politechnice. Dodatkowym atutem dla mnie jest 24h dostępność Pana Grzegorza (no prawie). Trudne zadanie domowe? klasówka ostatniej szansy? Zawsze można było liczyć na telefon bądź rozmowe na skype. Polecam!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

itam, jesli poszukujecie dobrego nauczyciela matematyki w Mysłowicach, to Pan Grzegorz bedzie bardzo dobrym wyborem. Interesujace lekcje, rozsadny cennik oraz po niewielkim czasie brak jakichkolwiek problemow z matematyka w szkole - tak moge podsumowac 3 miesiace zajec.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.