Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Muzyka50 - 70 / 60 min

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

ONLINE !!! Profesjonalne lekcje gry na keyboardzie i saksofonie !!!
Jestem zawodowym muzykiem, od ponad dwudziestu lat biorę czynny udział w różnych projektach muzycznych. Mam doświadczenie sceniczne i pedagogiczne. Lekcje odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze u mnie w domu (mieszkam na Sępolnie) lub u ucznia. Zajęcia prowadzę zarówno z dziećmi, młodzieżą jak również z osobami dorosłymi. Do ucznia podchodzę indywidualnie, poznając jego potencjał, staram się tak prowadzić lekcje, aby wzbudzić motywację do ćwiczenia i rozwinąć zdolności. Kładę nacisk na czytanie nut, ładny dźwięk, umiejętność improwizacji i akompaniamentu, kulturę grania. Oferuję pomoc w doborze i kupnie instrumentu.Zapraszam serdecznie !!!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2018

Bardzo każdemu polecam lekcje z Grzegorzem, bardzo utalentowany muzyk i świetny nauczyciel. Posiada wiedzę, którą przekazuje w jasny i ciekawy sposób. Aż chce się uczyć od takich osób. Grzegorz good job!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2018

Pan Grzegorz to świetny nauczyciel gry na saksofonie. Lekcje w miłej atmosferze, dostosowane do poziomu ucznia :) polecam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.