Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 70 / 45 min

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/54 opinie

Opis ogłoszenia

Nauka gry na FORTEPIANIE/PIANINIE.
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od wielu lat zajmuję się działalnością muzyczną - od 10 lat uczę gry na pianinie i rytmiki - pracowałam jako nauczyciel fortepianu i rytmiki w Ognisku Muzycznym w Gdyni oraz w wielu Gdyńskich przedszkolach.

Bardzo ważne jest dla mnie to, żeby moi uczniowie nauczyli się swobodnej gry na instrumencie i improwizacji, dlatego już od samego początku takie elementy pojawiają się na moich zajęciach. Utwory dobieram wspólnie z uczniem, tak żeby były jak najbardziej dopasowane do gustu i upodobań - wtedy ćwiczenie staje się większą przyjemnością :) Na zajęciach wplatam elementy teorii muzyki, kształcenia słuchu i improwizacji, żeby uzyskać jak najlepszy i trwały efekt.

Moi uczniowe są w różnym wieku, niektórzy zaczynają przygodę z grą na instrumencie dopiero na emeryturze :) Dlatego, jeśli zastanawiasz się, czy nie za późno na naukę gry na pianinie, odpowiedź brzmi "NIE"! Jeśli są chęci i włoży się w swój rozwój trochę wysiłku, to naprawdę można wiele osiągnąć.

Na zajęcia zapraszam dzieci od 5 roku życia. W swojej pracy z maluchami skupiam się na tym, żeby poprzez zabawę powoli uczyły się techniki (prawidłowego wydobywania dźwięku), improwizacji i muzykalności. Stworzyłam swój autorski program, dzięki któremu dzieci naprawdę szybko uczą się swoich pierwszych melodii, a trochę później nut.
Sama jestem mamą dzieci w wieku przedszkolnym i wiem jak ważne jest to, żeby nie nakładać na dzieci presji i żeby podchodzić do dzieci z szacunkiem i empatią. Bliskie jest mi podejście Marii Montessori, która mówiła, aby uważnie obserwować dziecko i podążać za jego zainteresowaniami. To się naprawdę dobrze sprawdza w pracy z dziećmi :)

Ceny zależą od czasu trwania zajęć:
30 min- 50 złotych (dzieci do 6-7 lat)
45 min- 70 złotych

Zapraszam uczniów w każdym wieku! :)

Zajęcia odbywają się tylko u mnie w domu w Gdyni na Wzgórzu Świętego Maksymiliana.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
28 września 2013

Indywidualne podejście do uczniów i bardzo dobra umiejętność tłumaczenia na różne sposoby, polecam panią Małgosię dla wyrównawczych dla dzieci !

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2012

Pani Małgosia ma idealne podejście do uczniów i dzięki temu udało mi się w końcu zrozumieć matematykę. Wielką zaletą było to, że zawsze, gdy byłam w potrzebie znalazła dla mnie czas , nawet późnym wieczorem. W 100 % polecam Panią Małgosię !

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Dzięki Pani Małgosi matematyka stała się moją pasją i w bardzo krótkim czasie wszystko stało się jasne. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i z wielką chęcią mogę polecić tę nauczycielkę każdemu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
14 listopada 2010

Bardzo dobre podejście do uczniów!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.