Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Zduńska Wola
Zapolice
Sieradz
Karsznice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Iza

Opis ogłoszenia

Doktor nauk społecznych, absolwentka filologii włoskiej, wykładowca UŁ zaprasza na interesujące i skuteczne zajęcia z języka włoskiego dla dzieci i dorosłych .

Zapewniam indywidualny program nauczania dla każdego ucznia, dostosowany do wieku, zainteresowań i celu językowego. W pracy lektorskiej koncentruję się przede wszystkim na jakości i sposobie przekazywania wiedzy. Rozwijam kreatywność i zainteresowania uczniów. Celem zajęć jest skuteczne przyswojenie języka włoskiego, w sposób przyjemny i jak najlepiej dopasowany do oczekiwań i możliwości klienta.

Prowadzę zajęcia dla osób rozpoczynających naukę włoskiego oraz tych, którzy mieli już kontakt z językiem i chcieliby poszerzyć swoją wiedzę. Ważne są dla mnie przede wszystkim jakość i precyzja wykonywanych usług oraz niepowtarzalność stosowanych metod i narzędzi.

Kładę nacisk na rozwój wszystkich umiejętności komunikacyjnych (mówienie, rozumienie, czytanie, pisanie, słuchanie).
Posiadam doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i grupowym oraz stosowne przygotowanie metodyczne. Zapewniam materiały do nauki.

Możliwość nauki w grupie 2-3 osobowej.
Cena- do negocjacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.