Grzesiek Orzechowski

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
Online
Giżycko
Gołdap
Iława
Kętrzyn
Lidzbark Warmiński
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języków obcych! Jako doświadczony nauczyciel oferuję profesjonalne wsparcie w nauce angielskiego, niemieckiego, francuskiego i innych języków. Dzięki mojemu indywidualnemu podejściu dostosuję się do Twoich potrzeb, pomagając Ci osiągnąć płynność w mówieniu, lepsze wyniki w szkole lub przygotowanie do egzaminów.

Moje korepetycje to efektywna nauka w przyjaznej atmosferze. Bez stresu osiągniesz biegłość w językach obcych i rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne.

Skorzystaj z mojej pomocy i zdobądź pewność siebie w posługiwaniu się językami obcymi. Zadzwoń już teraz, aby umówić się na pierwsze spotkanie. Tel: 699 714 431

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2024

Lekcje są bardzo interesujące i pouczające. Czuje, że dzięki nim naprawdę robię postępy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.