Grzegorz Wroclawski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zajęcia dla dzieci i młodzieży według sprawdzonej i autorskiej metodologii.

Godzina pełna kreatywnej energii, miłej atmosfery i koncentracji, która prowadzi do rozwinięcia umiejętności twórczych, analitycznych i gitarowych.

Efektywna metoda nauczania, która czyni gitarę pasją, mobilizuje do ćwiczeń i odciąga adeptów od ekranu smartfona czy telewizora.

Możliwość udzielenia darmowej lekcji próbnej w formie on - line (30 min).Zajęcia online i stacjonarne na terenie Warszawy u nauczyciela bądź ucznia (z dojazdem do 30 min).

METODOLOGIA: Zajęcia w oparciu o zestaw autorsko opracowanych zabaw, znanych utworów i ćwiczeń rozwijających warsztat gitarowo - muzyczny.Uczeń dzięki systemowi mobilizacji i śledzeniu czynionych postępów czerpie z gry przyjemność i dąży do dalszego progresu w zakresie gitary i muzyki.

Na każdej lekcji poznajemy zagadnienia praktyczne i teoretyczne, które pozwalają zrozumieć świat gitary jak i łatwiej przyswoić sobie omawiamy materiał.

O mnie: Na co dzień zajmuję się nauką gitary dla dzieci i młodzieży w wieku szkoły podstawowej (klasy 1 -8).Jako gitarzysta interpretuje i komponuję muzykę flamenco na potrzeby własnego zespołu.

Akompaniuje także do śpiewu i tańca w warszawskiej szkole flamenco.Kształciłem się w Hiszpanii w Akademii Flamenco (Sevilla) i w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu (Warszawa).Poza gitarą pasjonuję mnie kolarstwo, historia sztuki i kultura Hiszpanii.

CLASSES ALSO IN ENGLISH AND SPANISH.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.