Gregory Dudko

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Piła (Gorne)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

ANGIELSKI Skutecznie MATURA 2020! Egzamin 8 klasisty i inne. Pomagam w przełamaniu BARIERY językowej- KONWERSACJE  dla osób dorosłych. Moi uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki zarówno na egzaminach jak i w praktyce. Wyjaśniam wszystkie niezrozumiałe struktury leksykalne i używamy je w konwersacjach !
Jeśli szukasz lektora, który nie tylko świetnie zna angielski, ale także dokładnie wie w jaki sposób poprowadzić Ciędo celu - jesteś w dobrym miejscu! Prowadzę zajęcia dla młodzieży i dorosłych na każdym poziomiezaawansowania.
Serdecznie zapraszam na profesjonalne zajęcia angielskiego z dwujęzycznym nauczycielem, specjalistą od pokonywania bariery językowej oraz poprawnej wymowy. Moim celem jest osiągniecie Twojego celu językowego niezależnie od tego czy chcesz przełamać swój strach przed mówieniem, zdać dowolny egzamin czy zacząć swoją przygodę z językiem. 

Posiadam bogate doświadczenie również w interwencyjnym przygotowywaniu osób do rozmów kwalifikacyjnych, szkoleń, telekonferencji i wyjazdów zagranicznych, a także popularnych egzaminów krajowych i międzynarodowych oraz efektywnym rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu. 
Kładę duży nacisk na szybkie poszerzanie słownictwa używając zestawu różnych znanych jak również autorskich technik wspomagających. Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi - egzamin CPE na poziomie C2 certyfikujący biegłość w języku angielskim . 

Jestem trenerem angielskiego z ponad 10 letnim doświadczeniem( szkoły językowe, kursy korporacyjne, oraz coachem z akredytacją międzynarodową ICC oraz CAE. Pierwsze spotkanie jest rozpoznawcze i oczywiście niezobowiązujące 
Ceny lekcji 
1 osoba 45 min 40 zł
2 osoby 60 min 60 zł
1 osoba 60 min 50 zł
consecutive or simultaneous interpretation 60 min
lektor dla Firm   70 zł

Learn how to speak English more fluently and pronounce words properly with confidence, pass Your exam etc. .   
Develop your natural english for personal casual conversation or business with a native spe-aker living in Piła. ( Advanced postgraduate studies - major universities. )
I am a Native English Language Speaker with significant over 25 years experience working in USA, Australia, Great Britain etc.
My area of expertize involve International Business Data Analysis, Maritime Transportation Safety Economics. Management Information Systems Tech-nology, and Project Management. 

English may seem confusing with its irregularities in pronunciation idioms, collocations, phrasal verbs, compound nouns …..therefore I can guarantee that after 10 lessons you will feel more comfortable in your …
My goal is to help you use English to increase your career opportunities, grow Your economic worth, and create business value.

Be glad to be of help you develop the communication skills you need to be more effective in an international business setting. Thanks to my lessons you will feel confident while: - communicating with a client, - giving presentations, - negotiating.

Available for individual and businesses by private meetings face to face , group meetings and email if you are wanting someone to proof read your business letter, resume, or a sounding board for feedback.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Gregory Dudko
Pl. Zwyciestwa, 11
64-920 Piła
NIP: 7642637688

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

W chwili obecnej przygotowuje się do pracy w międzynarodowym zespole i jestem pod dużym wrażeniem metod jakie stosuje ten Pan. Ma zupełnie inne metody nauczania, bardzo trafnie określa punkty w których mogę się rozwinąć i je stymuluje. Lekcje oraz prowadzenie jakie stosuje nie polega na ciągłej nauce gramatyki z książki lub na pisaniu listów do przyjaciela. Sądzę iż sprytnie przemyca wiedzę i sposób jej przekazania, która w późniejszym czasie da efekty.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Witam. Miałam już doświadczenia z różnymi korepetytorami, ale zawsze lekcje odbywały się w ten sam sposób. Gramatyka,czasy, czytanka i wypisywanie słówek i tak za na każdej lekcji. Czy taki schemat jest Wam znajomy i nie daje zadowalających efektów, nadal czujecie obawy przed rozpoczęciem konwersacji ??. Już pierwsza lekcja z P. Grzegorzem była zaskakująca, zupełnie inna niż wszystkie które do tej pory miałam z innymi nauczycielami. Pan Grzegorz zmienił moje podejście do nauki języka obcego i co najważniejsze ---to działa. Z przyjemnością i zaciekawieniem czekam na kolejne lekcje.

avatar
Emi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Już po pierwszym spotkaniu był w stanie u mnie określić poziom mojej znajomości z angielskiego, by następnie rozpocząć naukę dopasowaną do mnie. Dodam, że byłam tylko 4 razy po 2h, gdyż byłam w Pile na krótki czas i tylko tydzień dzielił mnie do egzaminu FCE. Przez ten czas zdobyłam lepsze umiejętności z zakresu słuchania i gramatyki. Dzięki Niemu uzyskałam pozytywny wynik egzaminu, bo właśnie wczoraj się dowiedziałam :D
Jeszcze raz dziękuję i polecam :D

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Szczerze polecam tego Pana.Naprawdę przykłada się do swojej pracy i co najważniejsze praca ta daje pozytywne efekty. Przygotowywał przez pół roku córkę do matury i egzamin zdany. Dodam iż , był to PIĄTY KOREPETYTOR córki i już po drugiej lekcji wiedziała że to człowiek którego szukała- pełne zaangażowanie , profesjonalne i indywidualne podejście do każdego ucznia i ciągły kontakt telefoniczny bądź mailowy między zajęciami .Bardzo dziękuję Panie Grzegorzu tata Marty S.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2011

Z przyjemnością piszę pierwszy, pozytywny i zasłużony komentarza dla Pana Grzegorza.
Pan Grzegorz swoją bogatą wiedzą pomógł mi się przygotować do wyjazdu za granicę. Odbyliśmy kilkanaście lekcji, głównie opierały się one na zasadzie konwersacji. Jestem b. zadowolony z efektów i szczerze polecam wszystkim!
Dziękuje jeszcze raz Panie Grzegorzu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.